Dünya Kick Box Şampiyonu Kartal’ın Ailesinden Milletvekili Bulut’a Teşekkür

İtalya'da gerçekleştirilen Dünya Şampiyonasında tüm rakiplerini mağlup ederek Kick Boks Dünya Şampiyonu olan Sıla Kartal’ın Ailesi Milletvekili Metin Bulut’a Teşekkür etti.

Dünya Kick Box Şampiyonu Kartal’ın Ailesinden Milletvekili Bulut’a Teşekkür

Kick Boks Dünya Şampiyonu olan Sıla Kartal Milletvekili Metin Bulut’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek istediğini söyleyerek talepte bulundu.

Kick Boks Dünya Şampiyonu Sıla Kartal’ın Talebini gerçekleştiren Milletvekili Metin Bulut’a kartal’ın ailesi teşekkürlerini iletti.

“BU GÜZEL GÖRÜŞMEYE VESİLE OLAN MİLLETVEKİLİMİZ METİN BULUT’A AİLEM ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Kick Boks Dünya Şampiyonu Sıla Kartal’ın ailesi konuşmalarında, “Kızımız, Milli Sporcu Sıla Kartal İtalya'da gerçekleştirilen Dünya Şampiyonasında tüm rakiplerini mağlup ederek Kick Boks Dünya Şampiyonu oldu. Şahin Kaya Spor Kulubünün ve Antrenörümüz Cemal Bakır Hoca’nın bu başarı da büyük emekleri var. Kendilerine müteşekkiriz. Bizler ailesi olarak her şart altında kızımızın yanında olduk. Onu destekledik. Kızımız şampiyon olduktan sonra birçok kişiden tebrikler aldık. Milletvekilimiz Metin Bulut bizleri tebrik etmek için aradığında kızım kendisinden bir talepte bulundu. Kızım Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek istediğini söyledi. Metin Bey’de kızıma kendisini mutlaka Cumhurbaşkanımız ile görüştüreceğini söyledi. Kızım Recep Tayyip Erdoğan hayranıdır. Daha sonra Milletvekilimiz Metin Bulut sağ olsun bizleri AK Parti Genel Merkezinde misafir etti. Bizimle yakından ilgilendi.  Metin Bulut bize Cumhurbaşkanımızın Malatya mitinginde kendisi ile bizi görüştüreceklerini söyledi. Cumhurbaşkanımız ile Malatya mitinginde görüştük. Milletvekilimiz Tolga Ağar, Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da görüşme de bizlere eşlik etti. Cumhurbaşkanımız bizimle yakından ilgilendi. Allah kendisine sıhhat versin. Kendisine teşekkür ediyoruz, duacısıyız. Kızımı başarısından dolayı tebrik etti. Çok güzel ve unutulmaz bir görüşme oldu. Bu güzel görüşmeye vesile olan milletvekilimiz Metin Bulut’a ailem adına teşekkür ediyorum” sözlerine yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109