Dünya Listesine Giren Öğretim Üyelerine Plaket

Akademik alanda ‘Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Listesi’ne girerek Fırat Üniversitesi’nin adını uluslararası sahada gururla duyuran öğretim üyelerine, Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, plaket verdi.

Dünya Listesine Giren Öğretim Üyelerine Plaket

Akademik alanda ‘Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Listesi’ne girerek Fırat Üniversitesi’nin adını uluslararası sahada gururla duyuran Üniversitemiz öğretim üyeleri Prof. Dr. Fahrettin Yakuphanoglu, Prof. Dr. Ebru Kavak Akpınar, Prof. Dr. Hakan  Öztop, Prof. Dr. Süleyman Aydın, Prof. Dr. Murad Atmaca, Prof. Dr. Mehmet Esen, Prof. Mustafa İnce ve Prof. Mehmet Yaman’a başarılarından dolayı plaket töreni düzenlendi.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen törene Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet YILMAZ, Rektörlük Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Rektör Danışmanı Doç. Dr. Veysel ŞAHİN ile öğretim üyeleri katıldı.

GÖKTAŞ: ÜNİVERSİTEMİZ ÖĞRETİM ÜYELERİNİ TEKRAR KUTLUYOR, BAŞARILAR DİLİYORUM

Rektör Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ, “Yaptığınız başarılı çalışmalarla Üniversitemizin gurur kaynağısınız. Üniversitemizin çıtasını her alanda yükseltiyorsunuz. Üniversitemizin çıtasını ulusal ve uluslararası alanda yükselten öğretim üyelerimiz için Üniversitemizdeki FÜBAB kaynaklarını sonuna kadar açacağız. Bu bağlamda Üniversitemiz için her türlü çalışma yapan ve özel hayatından feragat eden öğretim üyeleri arasında fark olmalı diye düşünüyorum. Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Listesi’ne girerek Fırat Üniversitesi’nin adını uluslararası platformda gururla duyuran üniversitemiz öğretim üyelerini tekrar kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından ‘Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Listesi’ne giren öğretim üyelerine, Rektör Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet YILMAZ tarafından teşekkür plaketleri verildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2020, 16:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Harvırdlı
Harvırdlı - 2 yıl Önce

Bir yanlışlık garışıklık oldu herhal bura bizim fırat üniversitemi yav iki habar ötede kesik köprüyü harput yapan

SIRADAKİ HABER

banner109