EASKF Yönetiminden Medya Grubumuza Plaket…

Amatör Spor haftası etkinlikleri çerçevesinde Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Gür, ilimiz amatör sporuna yapılan katkı ve desteklerden dolayı Kanal Fırat Ve Kanal E Televizyonları spor koordinatörü Coşkun Kamaç’a plaket takdim etti.

EASKF Yönetiminden Medya Grubumuza Plaket…

5-11 Ekim tarihleri arasında kutlanan ancak bu yıl pandemi nedeniyle kısıtlı bir şekilde kutlamaları gerçekleştirilen amatör spor haftası etkinlikleri kapsamında Elazığ ASKF başkanı Mustafa Gür, medya gruplarını ziyaret etti.

Bu kapsamda beraberinde ASKF başkan vekili Necmi Pamuk ve 2. Başkan Cemil Döndü’yle birlikte medya grubumuzu ziyaret eden Amatör spor kulüpleri federasyonu genel başkanı Mustafa Gür, amatör spor’a destek ve katkılarından dolayı kanal Fırat ve Kanal E televizyonu Spor Koordinatörü Coşkun Kamaç’a plaket takdim etti.

GÜR: İLİMİZ SPORUNA CİDDİ HİZMETLERİNİZ VAR

Başkan Mustafa Gür, “05 Ekim 2020 tarihinde düzenlenen Amatör Spor haftası etkinlikleri kapsamında ilimiz sporuna ciddi hizmetleri olan Sayın Coşkun Kamaç beye Kanal Fırat ailesi adına plaket takdim edeceğiz. Kendisine yaptığı hizmetler adına teşekkür ediyorum. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

KAMAÇ: HABERLERİMİZDE PROGRAMLARIMIZDA YER VERİYORUZ

Spor Koordinatörümüz Coşkun Kamaç, “Bende teşekkür ediyorum. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığınıza geldiğiniz günden beri yaptığınız başarılı çalışmaları taktir ediyoruz. Bizim medya grubumuz olarak ilimizin her spor ve branşında mümkün olduğunca haberlerimizde programlarımızda yer veriyoruz. Ben bu plaketi medya grubumuzdaki arkadaşlarım adına alıyorum” diye kaydetti.


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Körler sağırlar birbirini ağırlar
Körler sağırlar birbirini ağırlar - 3 yıl Önce

Kendi gururunu okşamanın anlamı ne?memleket adına hiç katkısı olmayan bi haber.Memleketin gerçek sorunlarını, sebeplerini,çözüm önerilerini,kimlerin memleket için çalıştığını ,kimlerin kendi nefsine çalıştığını,köstek olanları estek olanlarını vs. haberi yapmadan aman ucu filana dokunur, yok şu çıkarımız var diye işte o haberleri yapmıyorsanız olan ELAZIĞ” oluyor ve avucumuzun içinde ELAZIĞ kayıp gidiyor.En büyük güç siz medya ama en önemlisi Erdemli,inançlı,cesur çalışanlarıdır.

SIRADAKİ HABER

banner137