Ekrem Kaçar, Aday Adaylığı Müracaatını Yaptı

Ekrem Kaçar, yapılacak olan yerel seçimlerde Maden İlçesi’nden AK Parti’den belediye başkan aday adaylığı için resmi müracaatını yaptı.

Ekrem Kaçar, Aday Adaylığı Müracaatını Yaptı

Ak Parti’de aday adaylığı için resmi müracaatlar devam ederken, Ekrem Kaçar Maden İlçesi’nden belediye başkan aday adaylığı için resmi müracaatını yaptı.

Ekrem Kaçar, Kalabalık vatandaş topluluğu ile Ak Parti Maden İlçe Teşkilatına geldi.

Ak Parti Maden İlçe Başkanı Mehmet Deprem, selamlama konuşması yaptı.

“KISA VADEDE ÜLKEMİZDE ÇOK ŞEYİN GERÇEKLEŞECEĞİNE İNANIYORUM”

AK Parti Maden Belediye Başkan Aday adayı Ekrem Kaçar, “Bir zamanlar binlerce ailenin geçimini sağlayan ve ışıl ışıl geceleri ile Doğu’nun Paris’i olarak anılan Maden’imizde hazırladığımız projelerin gerçekleştirilmesi ile kısa vadede ülkemizde çok şeyin gerçekleşeceğine inanıyorum. Güzel Madenimize projelerimle katkı sağlama ve Elâzığ’ın kamu kurumlarından sağlayacağım imkanlarla ülkemizi eski günlere kavuşturabilmek için bugün bir araya geldik. Allah’ın izni ve siz değerli hemşehrilerimin desteği ile ülkeme hizmet etmek için Mart 2019 tarihinde yapılacak olan belediye başkanlığı seçiminde gönül verdiğim AK Partiden Belediye başkan adayı oluyorum. Beni yalnız bırakmayarak buraya geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum”dedi.

Ekrem Kaçar konuşmasının ardından resmi müracaatını yaparak, tebrikleri kabul etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 15:22
banner89
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7