Elazığ Belediyesi Esentepe Mahallesi’nde Temizlik Yaptı

Elazığ Belediyesi, mahalle muhtarlarıyla yürüttüğü temizlik çalışmalarını sürdürüyor. her hafta iki mahallede çalışmalarını yürüten ekipler, bu kapsamda Esentepe Mahallesi’nin her noktasını temizledi.

Elazığ Belediyesi Esentepe Mahallesi’nde Temizlik Yaptı

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri Esentepe Mahallesi’nde temizlik yaptı.

KONTEYNERLER YIKANDI

Daha sağlıklı bir çevre ortamı için günlük boşaltılan çöp konteynerlerini özel yıkama araçlarıyla dezenfekte eden ekipler, çöp sonrası oluşabilecek koku ve mikroplar için de önlem aldı.

ÇEVREYE SAÇILAN AMBALAJ ATIKLARI TOPLANDI

Sabahın erken saatlerinde işe koyulan ekipler mahalle temizliğine, çevreye saçılan ambalaj atıkları ve yabani otları toplayarak başladı. Kalabalık bir personel grubuyla köşe bucak temizlik yapan ekipler otobüs durakları, yol, kaldırım ve sokak aralarını tazyikli su ile yıkadı.

CÜVELEK: EMEĞİ GEÇEN BÜTÜN PERSONELE TEŞEKKÜR EDERİM

Mahallelerinde gerçekleştirilen kapsamlı temizlik dolayısıyla duydukları memnuniyeti dile getiren Esentepe Mahalle Muhtarı Niyazi Cüvelek, temizlik konusunda hiç sıkıntı yaşamadıklarını ve her talep ettiklerinde ekiplerin mahallelerini detaylıca temizlediğini ifade etti. Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın mahalle ihtiyaçları söz konusu olduğunda çok duyarlı davrandığını ifade eden Muhtar Cüvelek, emeği geçen bütün personele teşekkür ederim” dedi.

banner97
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7