Elazığ Belediyesi Fen İşleri Ekipleri, Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Ekipleri, Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ulaşımda konforu artırmak için şehir genelinde farklı noktalarda çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda ekipler şehrin ana arterlerinden olan ve birçok mahalleyi birbirine bağlayan Zübeyde Hanım Caddesi servis yolu bağlantısında, asfalt serim çalışmaları gerçekleştirdi.

Trafiğin aksamaması için azami özen gösteren ekipler kısa süre içerisinde çalışmaları tamamlayarak vatandaşın hizmetine sundu.

“HİZMETE SUNULACAK”

Ekipler ayrıca Aksaray Mahallesi’ni Güney Çevre Yolu’na bağlayan 25 metre genişliğinde ve 1000 metre uzunluğundaki yeni imar yolunda ise sıfır asfalt serimi gerçekleştirdi. Kısa süre önce dolgu ve stabilize malzeme serim işlemleri yapılan yolun asfalt çalışmaları da tamamlandı. Vatandaşlara ulaşım kolaylığı sağlayacak yeni yol, orta refüj ve bordür çalışmaları ile yol çizgi ve aydınlatma çalışmalarının da tamamlanmasıyla hizmete sunulacak.

Belediyeden yol çalışmalarına ilişkin yapılan açıklamada, kış aylarına sayılı günler kala mevsim koşullarının da elverişliliği süresince asfalt çalışmalarına hız verileceği ve sezonun en iyi şekilde değerlendirileceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 17:26

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Yakup
Yakup - 2 yıl Önce

Yunus Emre bulvarında Yahya Kemal caddesine dönen kavşağa da bir el atsanız. O caddeye sıfır asfalt döşendi ama ne hikmetse kavşaktaki o rezilliği bir Allahın kulu görmedi. Kavşaktan dönerken resmen bidon gibi bir sağa bir sola sallanıyoruz. Ayrıca Acile çıkan yolda berbat. Yıllardır kimsenin elini sürdüğü yok.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109