Elazığ Belediyesi, Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası Düzenleyecek

Elazığ Belediyesi, kurum ve kuruluşlar arasında birlik, beraberlik ve kaynaşmayı sağlamak ayrıca her yaştan insanı spora teşvik etmek amacıyla "Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası" düzenleyecek.

Elazığ Belediyesi, Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası Düzenleyecek

28 Kasım’da başlayacak olan turnuvaya 12-65 yaş arasındaki sporcular katılabilecek.

Yakup Kılıç Spor Salonu'nda oynanacak olan karşılaşmalar 3 set üzerinden oynanacak. Her takım rakibiyle 2 tek, 1 çift maç oynayacak. Karşılaşmalar sonunda 3 maç kazanan takım galip gelecek.

Turnuvada dereceye giren takımlar Türkiye Şampiyonası müsabakalarında mücadele etmeye hak kazanacaklar.

KAYITLAR 26 KASIM’DA SONA ERECEK

Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası'na kayıtlar 26 Kasım tarihinde sona erecek. Turnuvaya katılmak isteyen takımlar, 0-532 247 39 90 nolu telefon üzerinden kısa mesaj veya whatsapp yoluyla hem başvuru yapabilecek hem de detaylı bilgi alabilecekler.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: TURNUVADA YER ALACAK TÜM TAKIMLARA BAŞARILAR DİLİYORUM

Elazığ Belediyesi tarafından organize edilen Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası'nda amaçlarının kurumlar arasındaki ilişkilerin güçlenmesine katkı sağlamak olduğunu belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Elazığ Belediyesi olarak her daim sporun ve sporcunun yanında yer aldık. Bundan sonraki süreçte de ilimiz sporunu bir adım öteye taşıyabilmek için spora olan desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Belediyemiz bir çok spor branşında olduğu gibi masa tenisinin de şehrimizde daha iyi konumda olması için gerekli destekleri sunmaktadır.  Bu anlamda kurum ve kuruluşlar arasında bu sporu seven ve halen aktif olarak bu sporu yapmak isteyen; ancak pek imkân bulamayan vatandaşlarımıza bu imkanı sağlamak için böyle bir organizasyon tertip etmiş bulunmaktayız.  Bu tür organizasyonların kurum ve kuruluşlar arasındaki bağları güçlendirmek adına önemli bir etken olduğunu düşünüyorum. 28 Kasım tarihinde başlayacak turnuvada yer alacak tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.  

AKGÜN: DESTEKLERİNDEN ÖTÜRÜ BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI’NA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün,  kurum ve kuruluşlar arası düzenlenecek organizasyona ilişkin yaptığı açıklamada, “Elazığ Belediyesi ve Türkiye Masa Tenisi Federasyonu iş birliği ile düzenleyeceğimiz kurum ve kuruluşlar arası turnuvamız 28 Kasım’da start alacaktır. Bir sosyal sorumluluk projesi olan turnuvamız pandemi sonrası kurum ve kuruluşlarımızda görev yapan personellere bir nefes olacaktır. Bu organizasyonun gerçekleşmesi için bizlere talimat veren, her türlü destek ve imkânı sağlayan sporun ve sporcunun dostu Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na şükranlarımı sunarım.” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
...
... - 2 yıl Önce

Belediyecilik yapın. Memlekete kerbelayı yaşatıyorsunuz. Su yok, altyapı yok, içi boş projeler ile seçmen uyutuluyor. Yok modifiye araba festivali, yok Tekin BULUT konseri, yok masa tenisi ligi ki bu belediyenin işi değil. Hazırladığınız afiş belediyeciliğiniz gibi, bakanlık logolarının değiştiğinden bile haberiniz yok.!!!

SIRADAKİ HABER

banner137