Elazığ Belediyesi Mini Terminal Binası Tamamlandı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim vaatleri arasında yer alan ve mevcut yerinde yeniden projelendirilerek inşa edilen Mini Terminal Binası inşaatı tamamlandı.

Elazığ Belediyesi Mini Terminal Binası Tamamlandı

Önceki haliyle kent vizyonuna yakışmayan ve zamanla ihtiyaçlara cevap vermeyen Mini Terminal Binası toplamda 7 bin 500 m² alan üzerine inşa edilerek yeniden hizmete hazır duruma getirildi.

Önümüzdeki günlerde resmi açılışının yapılması planlanan Mini Terminal Binası, bünyesinde yer alan güvenlik, danışma, emanet odası, bekleme salonu, kafeterya, yönetim ofisi, 6 adet bilet satış ofisi, personel odası, şoför dinlenme odası, yarı açık ve üstü açık peronları, çevresinde yer alan kameriye ve yeşil alanıyla vatandaşlardan tam not aldı.

“ELAZIĞ’A YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE İNŞA EDİLDİ”

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Şehrimize komşu il ve ilçelerden gelen ziyaretçi sayısı her geçen gün artış göstermektedir. İlimiz gerek turizm gerek ticaret hacmiyle bölgesinde yükselen bir şehir olma yolunda başarılı bir grafik çizmektedir. Bu kapsamda ulaşımdan turizme, spordan kültür ve sanat etkinliklerine her açıdan şehri kalkındırmak ve kaliteli yaşanabilir bir duruma getirmek için her noktada çalışmalarımız devam ediyor. Geçtiğimiz yıl temelini attığımız Mini Terminal Binamız büyük oranda tamamlandı. Elazığ’a yakışır bir şekilde inşa ettik. Vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vizyonsuzluk
Vizyonsuzluk - 7 gün Önce

Bir Vizyonsuzluk örneği daha tıpkı Traktörcüler sitesi, Orman Bölgeden alınan yeşil alana Fuar ve kongre merkezi ile betonlaştırma gibi, karayolları taşınırsa yerine sanayi sitesini taşırlarsa şaşırmam, Vizyonsuzluk had safhada her aklanda her yerde, Şehirlerarası terminalin yenisi yapılıyor mevcut yere burası ve eski yimpaşın orada olanlar taşınsa, burasıEski Kolordu binası gibi şehirin anıt yapılarından birini göz önüne açacak şekilde tamamen park yapılsa daha iyi olmazmıydı.Memlekette arazi kıtlığımı var. Denizmi dolduruluyor dağlar mı traşlanıyor. Herşeyi zaten keşmekeşe dönmüş merkeze yığmanın anlamı nedir.

....?
....? @Vizyonsuzluk - 6 gün Önce

Ne luzumsuz birisin . Eminim bunlari kahvedeki 55 yaş yaka paça açık elinde tek el tesbih karı kesen okey arkadaşlarınla muhabbet ederken öğrendin . Her yoruma vizyonsuz diye atlaman senin vizyon sahibi bilgili oldugunu degil boşboğaz oldugunu gösteriyor .

Lanetli şehir Elazığ
Lanetli şehir Elazığ - 7 gün Önce

Herşeyi para ve rant gören bu şehir lanetlenmiş gibi..toplum yararına hiç bişey yapılmıyor..yapılanda rant uğruna olunca bereketi olmuyor

Cahillik
Cahillik - 6 gün Önce

Şahin’in etrafında vizyonsuz. Mimar yokmu la. Mühendis yokmu laaa traktör sitesi. Sanai içine yapılırmı zaten sanayide araba park edecek yok. Sıkıştır beyin Bedava

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109