Elazığ Belediyesi’nin İşçi Alımı Kuraları Yarın Çekilecek

Elazığ Belediyesi’nin alacağı 150 işçi için kuralar, Kültür Park Mamurat’ül Aziz salonu’nda 22 Şubat salı günü noter huzurunda gerçekleşecek, kura çekimi saat: 10:00’da başlayacak.

Elazığ Belediyesi’nin İşçi Alımı Kuraları Yarın Çekilecek

Elazığ Belediye Meclisi’nin Şubat ayı toplantısında onaylanan işçi alımının kuraları 22 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde 5 ay 29 gün süreyle geçici olarak istihdam edilmek üzere İŞKUR üzerinden 150 erkek işçi alımı gerçekleştirecek..

7 Şubat tarihinde başlayan başvurular 11 Şubat tarihinde sona ermişti.

Park ve Bahçeler müdürlüğü bünyesinde geçici istihdam edilmek üzere İş-Kur üzerinden alınacak olan 150 erkek işçi için alım kuraları 22 Şubat Salı günü saat 10’da Kültür Park Mamurat’ül Aziz Salonu’nda noter huzurunda gerçekleştirilecek.  

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
EL23
EL23 - 1 yıl Önce

Kaldırımların bozulan yerlerine asfalt döken belediye gördünüz mü? Kubbeli Camiye giden yola, eski acilin karşısına bakın. Ayıptır. günahtır, utanmazlıktır. Not buralarda yıkılan bina yok. Yaptığı kaldırımın taşları üç gün sonra yerinden çıkıyor. Bu denetimsizlik neden..

Ahmet çavuş
Ahmet çavuş - 1 yıl Önce

Böyle kura ile yapın ki adaletli olsun hem siz rahat edin hemde vatandaş torpil için koşturmasın birde dolandırıcıların ağına düşmesinler

Lütfü Hakyemez
Lütfü Hakyemez - 1 yıl Önce

Herkesin hakkında hayırlısı torpili yüksek olan gazansın

Yalan salla nasilsa bedava
Yalan salla nasilsa bedava @Lütfü Hakyemez - 1 yıl Önce

Hemen iftira hemen dilinize yakışanı yapın . Kura diyor bak gözünle oku noter huzurunda diyor . Yan gelip yatin okumayin kpss ye hazırlanmayin ama gokten zembille yagsın bekleyin kurada ismi çıkanada iftirayı yapiştirin torpilllll varrrr diye . Bazende Allah hak edene veriyor diye düşuseniz nasıl olur acaba ?

.
. - 1 yıl Önce

Ticaret müdürlüğünde DEĞİŞİM ne zaman?

SIRADAKİ HABER