Elazığ-Bingöl Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Kongre Öncesi Bir Araya Geldi

Elazığ - Bingöl Serbest Muhasebeci Ve Mali Müşavirler Odası’nda yapılacak kongre öncesinde, Meslekte Değişim Grubu tarafından kahvaltı programı düzenlendi.

Elazığ-Bingöl Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Kongre Öncesi Bir Araya Geldi

Elazığ - Bingöl Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nda 11 ve 12 Haziran’da 24. Olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirilecek.

Kongre öncesinde, Meslekte Değişim Grubu tarafından kahvaltı programı düzenlendi.

ŞİMŞEK: BÜTÜN MESLEKTAŞLARIMIZI KUCAKLAYACAĞIZ

Meslekte Değişim Grubu Başkanı Cemal Şimşek, seçimlerin hayırlı olmasını temenni ederek, “12 Haziran’da yapılacak olan oda seçimlerinde Meslekte Değişim Grubu olarak bir dönem daha oda yönetimine talibiz. Bizleri bu dönemde de destekleyip yetki verirlerse odamızı şimdiye kadar yaptığımız gibi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Önümüzdeki dönemde oda binamızın inşasını hep birlikte tamamlamış olacağız. Buradan bir kez daha söz veriyoruz şayet meslektaşlarımız bizlere karşı bir kez daha güven tazelerlerse hizmet için aynı anlayış ve bilinçle hareket edeceğimizi, meslektaşlarımız arasında birleştirici bir anlayışla bütün meslektaşlarımızı kucaklayacağız.” dedi.

ÇELİK: HEP BİRLİKTE YÖNETMEYİ HEDEFLİYORUZ

Meslekte Değişim Grubu Başkan Yardımcısı Fariz Çelik, “Meslek onuruna sahip çıkacağı. Odamızı benim olsun küçük kalsın anlayışından kurtarıp, hepimizin olsun büyük ve etkin olsun anlayışına dönüştürüp hep birlikte yönetmeyi hedefliyoruz. Odamızı bütün meslektaşlarımızı kucaklayan bir anlayışla yine yeniden değişimi tekrardan gerçekleştirip başaracağımıza inanıyoruz ve desteklerinizi bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
50 tane de fotoğraf koymuş
50 tane de fotoğraf koymuş - 2 ay Önce

Elazığ medyası haber bulamıyor. Elazığın sorunlarını gündeme getirmemek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bozo23
Bozo23 - 2 ay Önce

Tek lider, Fariz Çelik

SIRADAKİ HABER

banner109