Elazığ'da 778 Personel Alımı Yapılacak

TYP kapsamında Elazığ’daki resmi okullarda çalıştırılmak üzere 778 güvenlik ve temizlik personeli alımı yapılacak.

Elazığ'da 778 Personel Alımı Yapılacak

İŞKUR tarafından uzun süredir beklenen Toplum Yararına Programlar (TYP) alımları başladı.

TYP alımları kapsamında Elazığ’da da 778 kişi Elazığ’daki okullarda çalıştırılmak üzere alınacak.

TOPLAM 778 KİŞİ ALINACAK

Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü, TYP kapsamında 600 temizlik görevlisi 178 tanede güvenlik görevlisi olmak üzere toplamda 778 kişiyi alacak.

BAŞVURULAR 7 AĞUSTOS TARİHİNDE BAŞLAYACAK

Elazığ genelindeki okullarda TYP kapsamında çalıştırılacak işçi alım başvuruları 7 Ağustos tarihinde başlayıp, 11 Ağustos tarihinde sona erecek.

14 Ağustos ile 17 Ağustos tarihleri arasında noter huzurunda kura çekimi yapacak. Kurada ismi çıkanlar 24 Ağustos tarihinde itibaren göreve başlayacak.

TYP alımları için başvurular; İŞKUR, e-şube, Alo 170 ve e-devlet üzerinden yapılacak.  

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2020, 23:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Esra
Esra - 2 ay Önce

Geçin bunlari noter esliginde kura çekip sonra kimsenin ruhu duymadan kendi adamlarını alma yeridir is kur be insaf ya o kadar issiz varken ayrim yapmak cok ayıp kimin hakkiysa o çalışacak sonra o isimleri cikan kisiler in yerine akp nin adamlarını ise koymak gerçekten yakistiramadim biraz dürüst olun ya

Gakko
Gakko - 2 ay Önce

Sanki çok çalışıyorsunuz birde yok torpil var yok noter kendi adamlarını alıyor. Siz önce çalışın o ekmeğinizi helal edin bana yada eşime çıksın evde oturayımın peşindesiniz geçin bunları.

Yorumcu
Yorumcu - 2 ay Önce

Noter huzurunu gördük ünw alım oldugu zaman asil deydim mülakata gittik sordukları tarih sorularına ve diğer sorulara tamamen doğru cvp vermeme ragmen beni yedeğe attılar sizin mülakat dediginize inanmıyoruz... Zaten mülakat da önce den belirlenmiş kendi adamlarınıxı sokuyorsunuz kime masal anlatıyorsunuz. Yazıklar olsun.!

Gülcan
Gülcan - 2 ay Önce

Her yıl başvurmama rağmen çıkmiyor bu seferde inşAllah çikar

Mustafa yüzgeç
Mustafa yüzgeç - 2 ay Önce

Geçici 4 ayligina

Kürşat
Kürşat - 2 ay Önce

Herhalde tutup pkk liları, keşiş fettoşyan ekibini,Moskof,Amerikan uşakları nı alacak halleri yok.Maalesef ülkemizin hain kontenjanı fazla olduğu için, yanlış adam alırlarsa iki elimiz yakalarindadir.
Allah'ı , vatanımızı, bayrağımızı seven partisi ne olursa olsun, işe, ekmeğe ihtiyacı olanları tesbit edip almaları Allah yardımcıları olsun.

Selçuk demir
Selçuk demir - 2 ay Önce

Peki bu alımlar kadrolumu yoksa geçicimi

Misafir
Misafir - 2 ay Önce

Kürşat gardaş.çok hiyake okuyun gözünü aç.kadin diyorki ben katildim mülakata o katilmiş sen katildinmiki o havayi biliyon gardaş.elaziğda o dediğin pislikleri analar doğurmamiş emin ol.işen bak yaşayan bilir.küşoş


SIRADAKİ HABER

banner7