Elazığ'da Caddeler Dolunca, Polis Sürekli Anons Yaptı!

“Evde Kal” çağrılarının ardından önceki gün sokakları, caddeleri boş bırakan Elazığlılar, bugün yine dışarıdaydı… Emniyet güçleri, sık sık anonslar yaparak, vatandaşları evlerinde kalmaları konusunda uyardı.

Elazığ'da Caddeler Dolunca, Polis Sürekli Anons Yaptı!

Pazar günü evde kal çağrılarına kulak veren Elazığlılar, haftasonu olmasına rağmen evinde kaldı ve sağlığını tehlikeye atmadı…

Pazartesi günü ise durum değişti... Sokaklarda yoğunluk arttı, banka önlerinde yine uzun kuyruklar oluştu.

POLİS EKİPLERİ SÜREKLİ UYARDI

Caddelerde kalabalık artınca emniyet güçleri sık sık uyarılar yaptı…  Ekipler, cadde ve sokaklarda anonslar yaparak, vatandaşları evde kalmaları konusunda uyardı.

BU HAFTA ÇOK ÖNEMLİ!

Korona virüsten korunmak için en önemli tedbirlerin başında bireysel izolasyon geliyor. Bunun içinde evde kalmak şart… Bu şartı yerine getirmeyen, kendilerini dışarı atanlar için emniyet güçleri sokaklarda vatandaşları uyarıyor, tedbiri elden bırakmıyor.  Dışarı çıkmak zorunda olan vatandaşlardan bazıları ise tedbirlerini alarak, dışarı çıktı.

 

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 22:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Bedri
Bedri - 3 yıl Önce

İnsanlarımız hala olayın ciddiyetinin farkında değil, illa tanıdığı veya akrabasının bu illetten öldüğünü mü görecek veya duyacak ki, işin ciddiyetini anlasın. İşi olmayan sokağa çıkmasın hatta şehirin merkezinden uzak dursun.

çok değil
çok değil - 3 yıl Önce

abi ceza olarak 100 tl işlem yapsan kimse çıkmaz

SIRADAKİ HABER