Elazığ'da Görev Yapan En Genç ve En Tecrübeli Öğretmene Anlamlı Ziyaret

Elazığ’da 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir eğitim kurumu öğretmenleri, kentte görev yapan en genç ve en tecrübeli öğretmenlerle bir araya gelerek kendilerine çiçek taktim etti.

Elazığ'da Görev Yapan En Genç ve En Tecrübeli Öğretmene Anlamlı Ziyaret

Elazığ’da 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi. Bir eğitim kurumu öğretmenleri tarafından düzenlenen etkinlikte kentte öğretmenlik kariyerine yeni başlayan en genç ile en tecrübeli öğretmenler ziyaret edildi. Genç öğretmenler en tecrübeli öğretmenlerin deneyimlerini dinlerken, deneyimli eğiticiler de genç meslektaşlarına bundan sonraki eğitim öğretim yıllarında başarılar diledi.

AYDIN: BAZEN BİR SÖZÜYLE BAZEN DE BİR ÖMRÜYLE AYDINLATAN ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM

Etkinlikte konuşan coğrafya öğretmeni Gülay Aydın, "Öğretmen öğreten ve ışık yayan ve bu ışığıyla kalpleri, gönülleri nice hikayeleri aydınlatan kadim insan, bazen bir sözüyle bazen de bir ömrüyle aydınlatan öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum. Bu anlamda bu mesleğe ömrünü vermiş, ışığıyla nice insanları aydınlatmış kadim insan Orhan öğretmenimin ve bütün öğretmenlerimin Öğretmenler Gününü kutluyorum" dedi.

TURAN: ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞİTİM ÇORBASINDA BİZİM DE BİRAZ TUZUMUZ VARSA NE MUTLU BİZE

Şehit Burhan Gatfar Ortaokulunda çalışmaktan dolayı mutlu olduğunu aktaran 42 yıllık matematik öğretmeni Orhan Turan da "Yıllarca vatana ve millete faydalı öğrenci yetiştirmeye çalıştık bundan dolayı da onur ve gurur duydum. Öğrencilerimizin eğitim çorbasında bizim de biraz tuzumuz varsa ne mutlu bize. Herkesin Öğretmenler Günü kutlu olsun. 42 yıldır görev yapıyorum" diye konuştu.

ÇİMENLER:  ATATÜRK’ÜN BİZE EMANET ETTİĞİ MESLEĞİ GENÇ ARKADAŞLARA BERABER YÜRÜTMEK ÇOK ONUR VERİCİ

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesine atanan genç öğretmenlerle bir araya geldiklerini belirten edebiyat öğretmeni Selin Çimenler ise "İlk Öğretmenler Gününü ailesinden uzakta yalnız geçirmemesi için bir çiçek taktimi yaptık. Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği mesleği genç arkadaşlara beraber yürütmek çok onur verici. Kendisine mesleki hayatında başarılar dilerim" şeklinde konuştu. 

KARCI: YENİ ATANDIM İLK ÖĞRETMENLER GÜNÜM

Mesleğe yeni atanan Dilber Karcı da "Yeni atandım ilk Öğretmenler Günüm, beni düşünmeniz gerçekten mutlu etti" dedi.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ne günü...
Ne günü... - 2 hafta Önce

Öğretmenleri asgri ücrete mahkukmeden zihniyetten bir halt olmaz. Birileri 3 ya da 5 ayrı yerden maaş alacak öğretmeni sefalete muhtaç edeceksin..

Yalakalık rn eski meslektir.
Yalakalık rn eski meslektir. @Ne günü... - 2 hafta Önce

Kadrolu g..cc yalayıcılwr vwr nerde bir eleştiri görseler atlarlar...yeni başlayqn bir öğretmen 4 300 tl maaş alıyor yaplacak asgari ücret zammı ile nerdeyse bu eşitlenecek. Kaldıki 4 sene okuyanın hakkı bumu. Limon değl öğretmenlerin çoğu ek iş yapıyor verre

Yalan salla nasilsa bedava
Yalan salla nasilsa bedava @Ne günü... - 2 hafta Önce

Tabi ya unuttumuz ögretmenin pazarda gizli limon sattigi gunleri . Ayrica simdi ogretmenlerin en kötü durumda olani cayda çirada 700 binlik evde oturuyor .arabasi son model anca iftira atın size o günler layık

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109