Elazığ'da Hırsızlık Anı Saniye Saniye Kaydedildi

Elazığ’da bir hırsız internet kafeye gitti, denetim için gelen ekiplere aldırış etmeden, masanın üzerindeki telefonu çalarak kayıplara karıştı.

Elazığ'da Hırsızlık Anı Saniye Saniye Kaydedildi

İzzetpaşa Mahallesi Mimar Faruk Caddesi üzerinde internet kafe işleten Murat Gürocak’ın 18 Eylül tarihinde cep telefonu çalındı.

Yaptıkları cep telefonu hırsızlığı güvenlik kamerasına yansıyan hırsızlığın polisin ve görevlilerin önünde yaptığı hırsızlık pes dedirtti.

KAMERA KAYITLARINA YANSIDI

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, cep telefonu ile görüşme yapan iş yeri sahibi Murat Gürocak, içeriye denetim için görevliler gelince telefonunu masanın üzerine bırakıyor. O sıra da içeriye cep telefonunu çalan hırsızın arkadaşı geliyor.

KİMSEYE ALDIRIŞ ETMEDEN MASADAN TELEFONU ÇALDI

İki kafadar selamlaştıktan sonra cep telefonun bulunduğu masaya doğru hareket ediyor. İş yeri sahibinin, denetim ekibiyle görüşmesini fırsat bilen hırsız ve arkadaşı, cep telefonunu tırnakçılık yöntemiyle masanın üzerinden alıp kayıplara karışıyorlar.

EMNİYET GÜÇLERİNE HABER VERDİ

Ekipler incelemelerini sürdürürken iş yeri sahibi, telefonunun yokluğunu fark ederek, aramaya başladı. Telefonunu bulamayınca ise olayı emniyet güçlerine bildirdi.

İş yerine gelen emniyet güçleri güvenlik kameralarını izleyerek, yaşları 15 ile 17 arasında değişen iki kişinin telefonunu çaldığını tespit etti. Gürocak, şimdi yetkililerden telefonunun bulunmasını istiyor.

VİDEO

banner97
YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 1 ay Önce

MURAT ABE ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.HAYIRLI İŞLER OLSUN ABEME

SIRADAKİ HABER

banner7