Elazığ'da Yaşlıların Yerini Bu Kez Gençler Aldı

Elazığ’da yapılan tüm uyarılara rağmen vatandaşlar meydanlardaki banklarda oturmaya devam etti. 65 yaş üstünün sokağa çıkması yasaklanınca onlardan kalan boşluğu bu kez gençler doldurdu. Polisler sürekli anons yapmalarına rağmen dinleyen olmadı.

Elazığ'da Yaşlıların Yerini Bu Kez Gençler Aldı

Koronavirüs önlemleri kapsamında Elazığ’da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve Öğretmenevi önünde oturan yaşlılar tepkiye neden olmuştu.

Meydanlardaki bankların kaldırılması yönünde yapmış olduğumuz haberlerin ardından Elazığ Belediyesi bazı bankları kaldırmıştı.

 

YAŞLILARIN YERİNİ GENÇLER ALDI

65 yaş üstü vatandaşlara sokağa çıkma yasağı gelince bu kez o meydanları gençler doldurdu.

Elazığ’da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Gazi Caddesi ve Öğretmenevi önünde tüm uyarılara rağmen insanlar oturmaya ve gezmeye devam etti.

POLİS EKİPLERİ ANONSLARLA UYARDI

Yoğunluğun yaşandığı yerlerde polis ekipleri araçlarıyla anons geçerek vatandaşların evlerine gitmeleri gerektiğini ifade etti. Ancak yapılan anonsları da kimse dikkate almadı.

VİDEO

banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gakkom
Gakkom - 3 ay Önce

Elz belediyesi postanenin ordaki ücretsiz wifi yi keserse emin ol kimse kalmaz herkes oraya onun için gidiyor

23
23 - 3 ay Önce

Beyinsiz embesiller

Zeka yoksunlari
Zeka yoksunlari - 3 ay Önce

Arkadaş zekaniz almıyor heralde salgın var tedbirli olun PTT meydaninda oturunca ne geçiyor elinize gelene geçene bakıp duruyorsunuz sizler yüzünden insanlar hasta olmak zorunda değil. Bu gidişle sizin gibi aptallar yüzünden sokağa çıkma yasağı gelecek

23
23 - 3 ay Önce

YAŞLISI ANLAMAZ GENCİ VURDUM DUYMAZ. TOPLUM GERİZEKALI EMBESİL DOLMUŞ HASTALIK VAR GEBERECEKSİN DİYORSUN KENDİ CANINI TEHLİKEYE ATTIĞI YETMEZMİŞ GİBİ BAŞKALARININ CANINI DA TEHLİKEYE ATIYOR. EVİNDE KAL BEYİNSİZ EVİNDE.

SIRADAKİ HABER

banner7