Elazığ Defterdarlığı’ndan Başkan Dumandağ’a Ziyaret

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Meclis Başkanı Mehmet Emin Ayaz Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Demir Elazığ'a yeni atanan Defterdar Hülya Yelimlieş'i ve Personel Müdürü Arzu Elvanı'ı makamında ağırladılar.

Elazığ Defterdarlığı’ndan Başkan Dumandağ’a Ziyaret

Elazığ Ticaret Borsası misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Meclis Başkanı Mehmet Emin Ayaz, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Demir, Defterdar Hülya Yelimlieş'i ve Personel Müdürü Arzu Elvan; Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ile bir araya geldi.

DUMANDAĞ: DEFTERDARIMIZA BU NAZİK ZİYARETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM

Başkan Dumandağ, “Defterdarlık, Devletimizin en önemli kurumlarından bir tanesi ve önemli bir makam. Defterdar Hülya Yelimlieş daha önce Elazığ Defterdarlığında görev yapmış olması, hem Elazığ halkını hem de Elazığ kültürünü bilen birisi olması bizi mutlu etmiştir. Defterdarımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni görevlerinin ilimiz ve kendileri için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YELİMLİEŞ: ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ

Elazığ Defterdarı Hülya Yelimlieş; Başkan Dumandağı ziyaret etmekten mutluluk duyuyorum. Elazığ’da güzel hizmetler yapmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi ve Başkan Dumandağ' a teşekkürlerini sundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103