Elazığ Depreminin Simge İsmi Yüsra’nın Eğitim Masrafları Karşılanacak

Elazığ’da 2020’de meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin simgesi haline gelen Yüsra bebeğin eğitim masraflarının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Özel Kalem Müdürü Şükran Kütükçü tarafından karşılanacağı açıklandı.

Elazığ Depreminin Simge İsmi Yüsra’nın Eğitim Masrafları Karşılanacak

Elazığ'da 24 Ocak 2020'de meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde merkeze bağlı Mustafa Paşa Mahallesi'nde bulunan Kalay Apartmanı çökmüş, Yıldız ailesinden 35 yaşındaki anne Ayşe, 36 yaşındaki baba Hüseyin ile çocukları 12 yaşındaki Onur ve 4 yaşındaki Yüsra enkaz altında kalmıştı.

Anne Yıldız ve 4 yaşındaki kızı Yüsra 28 saat sonra JAK ekipleri tarafından enkazdan sağ olarak çıkartılırken, eşi ve oğlu ise hayatını kaybetmişti.

Elazığ depreminin sembol ismi haline gelen Yüsra bebek için sevindirici bir haber daha geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Özel Kalem Müdürü Şükran Kütükçü, Yüsra Yıldız'ın eğitim masraflarını üstlendiğini açıkladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
elazığlı kılıçtar
elazığlı kılıçtar - 2 hafta Önce

bu kılıçdaroğlunu türkiye için bilemem ama seçilir ise elazığ için çok çok faydalı olacağı kesin.. adamın lise yılları gazi caddesinde gezerek geçmiş kendini elazığlı olarak görüyor. seçilse ilk kez elazığlı bir başbakan seçilmiş olacak ama bizim elazığlılar da bunu ön görecek tespit edecek cevher çok yok

Şimdi
Şimdi @elazığlı kılıçtar - 2 hafta Önce

Şimdi bütün elazığ dış kağının dış mandalı en azından adam seçilirse bana faydası olmasa da komşularımıza olur. 20 yıldır ne bize ne de bir komşumuz ankarada üst düzey bir tanıdığa erişti

Gılıçdarın lise argadaşı
Gılıçdarın lise argadaşı @elazığlı kılıçtar - 2 hafta Önce

He oda seni sevi heç merak etme

Elazığlı
Elazığlı - 2 hafta Önce

Haber sitesi Elazığın değil Tuncelinin haber sitesi olmuş. Kılıçdaroğlunun kendine faydası yok birde Elazığa olacak.

Gakkoş
Gakkoş - 2 hafta Önce

Yazık o kıza bu mikropların parasıyla okuyacak.

SIRADAKİ HABER

banner109

banner117