Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, TYP Çekilişi Yarın Yapılacak

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 22 kişiyi istihdam edeceği başvuruların sona ermesiyle birlikte 14 Ekim’de kura çekimi yapılacak. Temizlik görevlileri için noter huzurunda yapılacak kura çekimi Yakup Kılıç Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, TYP Çekilişi Yarın Yapılacak

İşsiz vatandaşlara destek olmak amacıyla geliştirilen Toplum Yararına Program kapsamında Elazığ’da 22 kişi 9 ay süreyle İl ve İlçe Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü öğrenci yurtlarında istihdam edilecek.

İŞKUR üzerinden yapılan başvurular sonrasında alınacak 22 kişide öğrenci yurtlarında temizlik görevlisi olarak çalışacak.

Elazığ’da 22 kişinin alınacağı TYP’ye 788 kişi müracaat etti.

Başvuru sayısının bu kadar fazla olması Elazığ’da işsizliğin ne kadar yüksek olduğu gerçeğini bir kez daha ortaya koydu.

KURA ÇEKİMİ 14 EKİM PERŞEMBE GÜNÜ YAPILACAK

14 Ekim Perşembe günü sabah 10.00’da Yakup Kılıç Spor Salonu’nda Noter huzurunda yapılacak kura çekimi sonrası ismi belirlenenler 25 Ekim 2021 tarihinde işe başlayacak.

Noter kurası sonrasında asıl ve yedek olarak belirlenen adaylar, Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak öğrenci yurtlarında görev yapacaklar.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 11:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Belediyenin ısrarı Elazığ ı bitiriyor..
Belediyenin ısrarı Elazığ ı bitiriyor.. - 3 gün Önce

Ben yaparım ederim anlayışı ile hareket eden belediyeye ve hukuksuzluğuna mahkeme dur dedi. Ama bu dahada kaosu artırabilir. Belediye adam akıllı inadından vazgeçip kat artırarak bazı yerlerdeki hukuksuzluğa son vererek aşabilir. Demekki belediye ve pnu yönetenler Elazığdan büyük değilmiş. İyiki mahkemeler var. Belediye sen keyfi istediğini yapamazsın Elazığdan büyük değilsin dihadi yap yapabiliyorsan...

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109