Elazığ İHH, Aşure Standı Kurdu

Elazığ İHH İnsani Yardım Derneği’nce bir alışveriş merkezinde aşure standı kuruldu. Yapılacak satışlardan elde edilecek gelirler ihtiyacı olan ailelere verilecek.

Elazığ İHH, Aşure Standı Kurdu

Elazığ İHH İnsani Yardım Derneği tarafından aşure standı kuruldu.

Elazığ’ın işlek alışveriş merkezinde açılan stanttan elde edilecek olan gelirle Elazığ İHH’nın faaliyetlerine destek sağlanacak.

İHH: DÜZENLEYEREK GELEN YARDIMLARI BU AİLELERE ULAŞTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ

İHH Elazığ Şubesi tarafından yapılan açıklamada, “Şehrimizde yaşayan yetim ve ihtiyaç sahiplerine yönelik yardımlarını yıl boyunca sürdüren dernek, yaklaşan zorlu kış günleri için de çalışmalarına hız verdi. Elazığ İHH, evinde yakacak sobası ve odunu bulunmayan, giyecek elbisesi ve yiyecek yemeği olmayan ailelere yönelik çalışmalar yürütmek amacıyla çeşitli yardım kampanyaları düzenleyerek gelen yardımları bu ailelere ulaştırmaya devam ediyoruz” denildi.

ALTUBNAŞ: BURADA SİZLERİ AĞIRLAYACAĞIZ İNŞALLAH

Elazığ İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Erdal Altunbaş, aşure standının 12-18 Kasım tarihleri ve 10:00-22.00 saatleri arasında kurulu kalacağını belirtti. Altunbaş, “İlimizin en işlek alışveriş merkezlerinin birinde, aşure standı etkinliğimize başlamış bulunmaktayız. Siz değerli hemşehrilerimizi, Elazığ İHH’nın faaliyetlerine destek olmak amacıyla burada bekliyoruz. Kardeşlerimizin yaptığı aşureden tatmanızı, bu tadı tadarken de Elazığ İHH’nın bütün faaliyetlerine destek olmanızı ve bu hayır faaliyetinde yanımızda olmanızı önemle rica ediyoruz. Biz buradayız, veren el ile alan el arasındaki hayır köprüsü olmaya devam edeceğiz inşallah. Ablalarımızın hazırladığı aşureyi bizler tattık, sizlere de tavsiye ediyoruz; burada sizleri ağırlayacağız inşallah” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109