Elazığ İl Protokolü, Aksaray Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, il protokolü ve milletvekilleriyle birlikte Aksaray Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek taleplerini dinledi.

Elazığ İl Protokolü, Aksaray Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Valilik koordinesinde merkeze bağlı Aksaray Mahallesi sakinleri, il protokolü ile bir araya geldi.

Taziye evinde düzenlenen halk buluşmasına Vali Erkaya Yırık, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık ve Zülfü Demirbağ, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, kamu kurum müdürleri ve mahalle sakinleri katıldı.

Toplantı da il protokolü sorun ve taleplerini dinlerken, ilgili kurum müdürleri de isteklerle ilgili notlar aldı.

Aynı zamanda mahallede yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler aktarıldı.

YIRIK: BU UYGULAMAYI SÜREKLİ YAPIYORUZ

Aksaray Mahallesinde vatandaşların isteklerini dinlemek için bir arada olduklarını dile getiren Vali Erkaya Yırık, “Bu uygulamayı sürekli yapıyoruz. Bu durağımızda vatandaşlarımız kendi mahalleleriyle alakalı muzdarip oldukları meseleleri kendi sözleri ile ifade ettiler. İlgili kurum müdürlerimiz notlarını aldılar. Vatandaşlarımızı rahatsız eden vatandaşlarımızın bir an evvel yapılmasını arzu ettiği hizmetlerin hızlı bir şekilde insanlarımızı mutlu edecek şekilde yapılması için gayret gösterecekler. Çocuklarımızın ve gençlerimizin bizden talepleri oldu. Belediye Başkanımız sürekli yaptığı gibi bundan sonraki süreçte de hizmetlerin devam edeceğini ifade etti. Bizde valilik olarak vatandaşlarımıza hizmet edecek kurumların vatandaşların taleplerini en güzel şekilde değerlendireceklerini ifade ettik" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Bozo23
Bozo23 - 3 yıl Önce

İl protokolü değil AKP il genel toplantısı olmuş gibi. Sayın vali AKP il başkan yardımcısı gibi çalışıyor. Devlet adam gibi değil. Protokol dedigin iktidarı ve muhalefeti ile olur.

Hursit
Hursit - 3 yıl Önce

Protokol yalnizca Akepe liler mi oluyor.Diger burokratlar ya da vekiller nerde.

Oğuz
Oğuz - 3 yıl Önce

Bre cahiller millet kime yönetim görevi vermiş ise tabiiki protokol onlardan olacak,milletin taleplerini gerçekleştirecek iktidar etki onlarda,ne muhalefeti,herhalde pkk nin uzantilari ve Ermenistan dostlarını,devletin Azerbaycan'a desteğini ifşa eden hainler tabii ki kıyamete kadar olmayacak.

pala23
pala23 - 3 yıl Önce

Yav ne protokolü bırakın Allah aşkına siz buna deyin ki akp il genel toplantısı ama dört vekil bir gürsel erol erol etmezsiniz.

SIRADAKİ HABER