Elazığ Kitap Fuarını Kaç Öğrenci Ziyaret Etti?

Elazığ Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen kitap fuarına öğrencilerin ilgisi devam ediyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; 30 bin öğrencinin fuarı ziyaret ettiği bu sayının 50 bini bulması beklendiği belirtildi.

Elazığ Kitap Fuarını Kaç Öğrenci Ziyaret Etti?

Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen kitap fuarı devam ediyor.

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü de öğrencilerin fuara katılımlarını sağlamak amacıyla organizasyonunu sürdürüyor.

Müdürlük tarafından yapılan planlama çerçevesinde 30 bin öğrencinin fuarı ziyaretleri için okullarda gerekli koordinasyon sağlanırken, bu sayının müdürlük tarafından yapılan planlama dışında da ziyaret edecek olan öğrencilerle 50 bini bulması bekleniyor.

Kitap Fuarında incelemelerde bulunan ve stantları gezen Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk çalışmalar ve fuar ziyaretleri ile ilgili olarak yetkililerden bilgi aldı. Fuarın bir önceki yıla göre daha derli toplu ve düzenli bir organizasyona ev sahipliği yaptığını ifade eden Gürtürk stantları gezen öğrencilerimiz ile de sohbet etti.

Köy okullarımıza dağıtılacak olan kitapların toplandığı kitap havuzuna da bağışta bulunan Gürtürk, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak böyle güzel ve anlamlı etkinliklerde yer almaya ve katkı sunmaya devam edeceklerini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7