Elazığ Polis Meslek Eğitim Merkezi İnşaatının Yapım Sözleşmesi İmzalandı

Geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilen Hankendi mevkiinde yapılacak olan Elazığ Polis Meslek Eğitim Merkezi İnşaatının sözleşmesi imzalandı.

Elazığ Polis Meslek Eğitim Merkezi İnşaatının Yapım Sözleşmesi İmzalandı

Elazığ Polis Meslek Eğitim Merkezi inşaatının ihalesine katılan firmalar arasında en uygun teklifi veren Ziver Holding bünyesinde faaliyet gösteren Ziver Petrol AŞ. 49.494.494.49 TL vererek ihaleyi kazanmıştı.

Elazığ İl Özel İdare Toplantı Salonunda düzenlenen imza töreni ile Elazığ Polis Meslek Eğitim Merkezi İnşaatının sözleşmesi imzalanarak, inşaatın temeli kısa sürede atılacak.

Otoyol, köprü, tünel ve baraj taahhüt işleri yapan Ziver Holding, Polis Meslek Eğitim Merkezini de çalışmalarına eklemiş olacak.

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, Polis Meslek Eğitim Merkezi inşatının temelini kısa zaman içerisinde atacaklarını belirterek, inşaatın bitim süresinin 900 gün olduğunu belirtti.

Bu yatırımın Elazığ'a ve bölgeye hayırlı olmasını dileyen Demirci, bu yatırımın Elazığ'a kazandırılmasında emeği geçen Emniyet Genel Müdürü Hemşehrimiz Mehmet Aktaş olmak üzere herkese teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
gagko
gagko - 2 yıl Önce

49 merakı?

x
x @gagko - 2 yıl Önce

Belki Muş ludur

Scarface
Scarface - 2 yıl Önce

Adam zaten ihaleyi alacağını biliyor diye t.şk geçmiş resmen milletle

SIRADAKİ HABER