Elazığ Şehir Meclisi'nin Yeni Başkanı Mehmet Karaca Oldu

Elazığ Şehir Meclisi’nin Birinci Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yapılan seçimlere Elazığ Şehir Meclisi’nin yeni başkanı Mehmet Karaca oldu.

Elazığ Şehir Meclisi'nin Yeni Başkanı Mehmet Karaca Oldu

Bir yıl önce kurulan Elazığ Şehir Meclisi’nin 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Genel kurulda başkanlık için Mehmet Karaca ve Erol Aslan aday oldu. Yapılan seçimler sonucunda Elazığ Şehir Meclisi Dönem Sözcülüğü’ne Mehmet Karaca seçildi.

“İNŞALLAH ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPABİLMİŞİZDİR”

Elazığ Şehir Meclisi Dönem Sözcülüğü’nü devreden Turan Yıldız ise yaptığı açıklamada; “Bir yıl önce kurduğumuz Elazığ Şehir Meclisinin bugün 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurul sonucunda Meclisin yeni başkanı olan Sayın Mehmet Karaca beyefendiyi ve icra kurulunu tebrik ediyorum. Rakibi olan Sayın Erol Aslan beyefendiyi ve ekibini mücadelesinden ve bayrağı ileri taşınmaya zorlamasından dolayı tebrik ederim. Bir yıl boyunca şahsıma destek olan, çalışmalarımızın direği icra kuruluma; Murat Erdoğan, Nafiz Koca, Melih Efe, Gökhan Durgun, Vedat Demirbağ, Arif Erol’a tek tek teşekkür ederim. İnşallah Elazığ adına üzerimize düşeni yapabilmişizdir. Tüm Elazığ’dan helallik istiyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kuzey
Kuzey - 1 ay Önce

Amma da yakışır haaa.Vah vah şehir kimlere kaldı.

gakgo
gakgo - 1 ay Önce

şehir meclisi ne yaptı şimdiye kadar? bbilgilendirme lütfen

gakgo
gakgo - 1 ay Önce

şehir meclisi ne yaptı şimdiye kadar? bbilgilendirme lütfen

Elazığlı
Elazığlı - 1 ay Önce

Yani şimdi bunlar bu yetkiyi kimden aldılarda beni temsil ediyorlar.Kendileri kurmuşlar bir dernek gündemden düşmemek için kendi kendilerine gelin güvey olmuşlar. Kısaca bunlar diyor biz Elazığın derin devletiyiz.

mehmet
mehmet @Elazığlı - 1 ay Önce

haklısın gardaş. elazığı vali temsil eder belediye başkanı temsil eder. dernektekiler ne ayak?

gakgo
gakgo - 1 ay Önce

önüne gelen elazığı temsil edi ama elazığ gene sahipsiz gene sahipsiz

SIRADAKİ HABER

banner7