Elazığ STK Platformu, Vali Toraman İle Bir Araya Geldi

Elazığ Sivil Toplum Kuruluşları Platformu şehirdeki sorunların tespiti ve yetkililere aktarılması noktasında çalışmalarına devam ediyor.

Elazığ STK Platformu, Vali Toraman İle Bir Araya Geldi

STK Platformu ziyaretler kapsamında bugün Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman'ı ziyaret etti. Toplantıda vatandaşların STK'lara ilettiği problemler, platform çalışma grubunun ve üye STK'ların projeleri üzerinde konuşuldu.

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan STK Platformu dönem sözcüsü Heybet Öztekkeli, "Bugün sayın valimiz ile önemli bir görüşme gerçekleştirdik. Oldukça verimli bir görüşme oldu. Sayın valimiz sağolsun bizleri dikkatli bir şekilde dinleyerek yapılması gerekenler konusunda notlarını aldı. Ziyaretimizde hasarlı ve hasarsız binaların rapor karmaşasını, ağır hasarlı binaların yıkım sürecini, STK'larımızın projelerini, STK'nın sesi çalışmamızı, Elazığ'a kazandırmak için çalıştığımız yardım külliyesi projemizi, tarım deklarasyonunu ve Elazığ STK'larının deprem sürecinde ki özverili çalışmalarını konuştuk. Sayın valimize projelerimizin detaylarını aktardık. Sorumluluklarımızın bilincinde olarak vatandaşlarımızla kurumlar arasında köprü vazifesi görme noktasında tüm gayretimizle çalışmalarımızla devam edeceğiz." dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137