Elazığ Ticaret Borsası, Diyarbakır Ticaret Borsası ile Kardeşlik ve İşbirliği Protokolü İmzaladı

Diyarbakır Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleşen protokole, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Elazığ Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Emin Ayaz Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Elazığ Ticaret Borsası, Diyarbakır Ticaret Borsası ile Kardeşlik ve İşbirliği Protokolü İmzaladı

Protokol öncesi bölge sanayisi ve ekonomide yaşanan güncel konuların değerlendirildiği toplantıda, birlikte hareket etmenin önemine vurgu yaptı.

DUMANDAĞ: DİYARBAKIR BİZİM DOSTUMUZ VE AYRILMAZ BİR PARÇAMIZ

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, “Bilginin, gelişme ve büyümenin paylaşıldıkça arttığını belirterek, “Dünyada artık ülkelerden çok şehirler yarışıyor. Bu süreçte güç birliği içerisinde olursak rekabet gücümüzü çok daha yukarılara taşıyabiliriz. Diyarbakır bizim dostumuz ve ayrılmaz bir parçamız. Kardeşlik ve İşbirliği protokolü ile Diyarbakır ile olan kardeşliğimiz pekişecek ve eminim bu birliktelik yeni projeksiyonlara vesile olacak. Protokolümüzün şehirlerimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

YEŞİL: ETKİN BİR SÜREÇ YÖNETMEK İSTİYORUZ

Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, “İki borsa  arasındaki kardeşliğin imzalanan protokol ile resmilik kazandığını kaydederek, “Bölgemiz kaynaklarının ve potansiyelinin verimli bir şekilde değerlendirilmesi için daha etkin bir süreç yönetmek istiyoruz. Elazığ tarım ve gelişen sanayisi ile bölge kalkınmasına çok daha fazla katkıda bulunabilecek bir potansiyele sahip. İnşallah bu birliktelikten çok güzel sonuçlar çıkacak ve gücümüze güç katacağız” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zaza
Zaza - 2 hafta Önce

Piyasalar Allah bullak çıkıp bu konuyla ilgili konusmiyosruniuz CHP iktidar olsaydı dünyanın lafını soylerdiniz

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109