Elazığ Ülkü Ocakları'nda Fırat Yılmaz Çakıroğlu İçin Mevlit Okutuldu

Elazığ Ülkü Ocakları tarafından 20 Şubat 2015 tarihinde Ege Üniversitesi’nde kavgada hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu için mevlit okutuldu.

Elazığ Ülkü Ocakları'nda Fırat Yılmaz Çakıroğlu İçin Mevlit Okutuldu

20 Şubat 2015 tarihinde Ege Üniversitesi’nde çıkan kavgada hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu için Elazığ Ülkü Ocakları ocak binasında Mevlit-i Şerif okuttu.

ÇİÇEK: YURDUMUZUN DÖRT BİR YANINDA MİLYONLARCA FIRATLAR YETİŞMEKTE

Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Çiçek yaptığı açıklamada, “Ülkücü şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu kardeşimizin şehit edilişinin 6. Seneyi devriyesinde ocağımızda mevlidi şerif okutup şehidimizi dualarla yad ettik. Oda ağabeylerimiz gibi hain emelleri olan din ve devlet düşmanı teröristlere karşı mücadelesini sürdürürken şehadet şerbeti içmiştir. Bizler mücadelesine şahidiz, Rabbimiz tüm Şehitlerimize rahmet eylesin. Şehidi olan davamızın şahidi Allah'tır. Rabbimizin şahit olduğu davamızda varsın hainler bizi yıldıracaklarını sanıp dursunlar, bizler şunu çok iyi biliyoruz ki bugün yurdumuzun dört bir yanında milyonlarca Fıratlar yetişmekte. Selam olsun yıllarını heba eden, tarih okurken tarih yazan yiğide. Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu kardeşimizi rahmet, minnet ve dualarla anıyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2021, 00:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 6 gün Önce

Bu kahraman gencin şehit edilmesi beni o zamanda kahretmişti ve çok üzmüştü. Ayrıca o zaman ihmali olan yöneticiler ile katillerinde yeterince cezalandırılmamaları ayrı ca beni kahretti. Nur içinde yat

Sanane
Sanane - 6 gün Önce

Ah seni vuran eller kopsun ah sana kıyanları Allah kahretsin .Seni vuran zihniyet şimdi ülküculeri kandiriyor iki şak sak ile elaziğın ülkücülerini peşine takıyor kalksan yuzlerine tümürmeye bile degmez dersin .Senin gibi yiğitler islam davası için vatan için can verdi ama şimdi bazı dinsizler bozkurt isareti yapıp deist yada ateistim ama milliyetçitim diyor .sana yazık oldu arkada bıraktikların davaya sahip degil reis

Virüs yok
Virüs yok - 6 gün Önce

Virüs yok.

Karşıyaka 23
Karşıyaka 23 @Virüs yok - 5 gün Önce

Yiğitlere selam olsun...

Virüsler dışarı
Virüsler dışarı @Virüs yok - 6 gün Önce

Bilim kurulu çaycısı konuştu

SIRADAKİ HABER

banner7