Elazığ Valisi Zorluoğlu, Huzurevi Sakinleriyle İftar Yaptı

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, eşi Sevcan Zorluoğlu ile birlikte Gazi Huzurevi sakinleriyle iftar sofrasında buluştu. Vali Zorluoğlu'nun bu ziyaretleri kamuoyunda takdir toplamaya devam ediyor.

Elazığ Valisi Zorluoğlu, Huzurevi Sakinleriyle İftar Yaptı

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu Huzurevi sakinleriyle iftar sofrasında bir araya geldi.

Gazi Huzurevinde  düzenlenen iftar programına Vali Murat Zorluoğlu ve eşi Sevcan Zorluoğlu, Vali Yardımcısı Mehmet Fevzi Dönmez, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç, İl Jandarma Komutanı Albay Özay Eryürek ve huzurevi sakinleri katıldı.

Eşi Sevcan Zorluoğlu ile birlikte huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenen ve onlarla sohbet eden Vali Zorluoğlu rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayında her yıl yaşlılarla beraber olmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Devletimizin yaşlıların bakım ve rehabilitasyonları için çok önemli hizmetler sunduğunu ve huzurevi sakinlerinin hayatlarını sağlıklı ve huzurlu bir şekilde sürdürebilmeleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınılmadığını kaydeden Vali Zorluoğlu, Valilik olarak her zaman onların yanlarında olduklarını belirterek Ramazan ayının sağlık ve huzur getirmesini diledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137