Elazığ Yeni Haber 3. Yılını Geride Bıraktı

Yeni Nesil Gazetecilik anlayışı doğrultusunda 2018 yılı Mayıs ayında yayın hayatına başlayan elazigyenihaber.com, 3. yayın yılını geride bırakarak 4. yılına merhaba dedi...

Elazığ Yeni Haber 3. Yılını Geride Bıraktı

Elazığ'ın en çok takip edilen internet haber siteleri arasında yer alan elazigyenihaber.com 4. yayın yılına merhaba dedi.

2018 Mayıs ayında, 'Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı' bünyesinde yayın hayatına başlayan ve bu sene 3. yayın yılını geride bırakan elazigyenihaber.com, okuyucularına sunduğu başarılı yayıncılık anlayışı ile çıtayı her geçen gün yükselterek ilerliyor.

Hızlı, doğru ve tarafsız yayıncılık ilkesi ile kısa sürede okuyucularının güvenini kazanan elazigyenihaber.com, yenilenen web tasarımı, görsel tasarım, özel haberler, köşe yazıları, güncel ve son dakika gelişmeleriyle internet medyacılığında kısa sürede önemli mesafe katetti.

GOOGLE'DE ELAZIĞ HABER ARAMASINDA İLK SAYFADA

Hızla değişen haberleşme alanında çağın gerektirdiği teknolojik donanım ve altyapıyla hizmetlerini sürdüren elazigyenihaber.com, başarılı çalışmalarıyla yeni nesil gazetecilikte örnek teşkil eden medya yayıncılığı sergilemeye devam ediyor.

Hayatın her alanından haberlerle okuyucularına ulaşan elazigyenihaber.com en çok takip edilen haber siteleri arasında üst sıralarda yer almayı başardı. Elazığ Yeni Haber, arama motoru google'de Elazığ Haber aramasında ilk sayfada çıkan siteler arasında yerini alarak büyük bir başarıya imza attı.

GÜÇLÜ YAZAR KADROSU İLE GÜNDEME IŞIK TUTUYOR

Güncel ve özel haberleriyle okuyucularının büyük beğenisini toplayan Elazığ Yeni Haber, güçlü yazar kadrosuyla da gündemdeki konulara ışık tutuyor.

Prof. Dr. Necip Pirinçci, Diyetisyen Ayşegül Keskinkılıç, Hasan Onur Bingöl, Ufuk Çetinkaya, Av. Fadile Saka, Sami Yılmaz, Kadir Atıcı, İrem Aydın, Veysel Akto, Şefik Dinç, Furkan Demirtaş fikir ve düşünceleriyle Elazığ'ın gelişimine ve kalkınmasına katkı sunuyor.

İNTERNET HABERCİLİĞİNİN YENİ YÜZÜ

 “İnternet Haberciliğinin Yeni Yüzü” sloganıyla 2018 yılında yayın hayatına başladıklarını belirten Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı İmtiyaz Sahibi Erhan Bahçeci yaptığı açıklamada, haber sitelerine vermiş olduğu destekten ötürü tüm okuyucularına ve Elazığ kamuoyuna teşekkür etti.

Erhan Bahçeci yaptığı açıklamada, “Bundan üç sene önce okuyularımıza merhaba diyen elazigyenihaber.com haber sitemiz bugün 3. yılını geride bıraktı. Hiç kimseden bir menfaat beklemeden, direk okuyucu merkezli bir internet haber sitesi olmayı kendimize şiar edindik ve bu yüzden kalemimizi, haberlerimizi doğrudan, adaletten, halktan ve Hak’tan ayırmadan, şehrimizin ve ülkemizin menfaatlerini her zaman ön planda tutmaya gayret gösterdik. Hemşerilerimizin desteğiyle 3 yıl gibi bu kısa süre içerisinde çok iyi bir noktaya geldik. Bizlere bu gururu yaşatan, her zaman desteklerini bizlerden esirgemeyen tüm okuyucularımıza ve Elazığ kamuoyuna çok teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2021, 21:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasip
Hasip - 5 ay Önce

Ulusal medya bugünlerde Elazığ haberleri ile dolu. Tabi Elazığ adına hoş olmayan haberler, bu haberlerin çoğu Elazığ ın yerel yalaka yaltakçı medyasında yer alamıyor doğal olarak, onun için adı değişse ne olur

Nicelik Çok Nitelik Yok
Nicelik Çok Nitelik Yok - 5 ay Önce

Zamanında köylünün biri şehire şimdiki buğday ambarı olan yerde zahire satmaya gelmiş , zahireci ile anlaşamayınca dönmüş katırına tekrar köyüne geri dönerken bir taraftan da siz durun şehirliler ben zahire getirmeyeyim de acınızdan ölün göresiniz diye mırıldanıyormuş, bizim çapsız yerel medyada bu iletişim ve haberleşme kanallarının alabildiğine yaygın olduğu bir çağda, bazı yaranmak istedikleri kesimin hoşuna gitmeyecek haberleri yayınlamazlarsa, haberleri çarpıtırlarsa yada oto sansür uygularlarsa, birilerinin görmezden gelirlerse kimse görmeyecek kimse bilmeyecek sanıyorlar. Sıradan basit müdürler, çapsız siyasilere yaranmak için methiyeler dizip, Elazığ sorunlarını hasıraltı eden, Elazığ ın gelişmesi için öneri getirmeyen sorunları görmezden gelen dile getirmeyen biribirinin aynı medyadan bir fazla bir eksik olmuş ne farkeder. Elazığın 10 sene önce kamu oyu oluşturan, sorunları dile getiren saygın bağımsız tarafsız medyadan bugün eser yok, bu haber üzerine bunların sitesine girdim haberlere baktım hemen hemen aynı haberler eh olsa ne olur olmasa ne olur. Elazığ a bundan 10 sene önceki Günışığı ve kanal23 ü gibi yayın kuruluşları lazım.

Korkak
Korkak - 5 ay Önce

Elazığ da korkak habercler var. Cesur olanlarda bir noktaya kadar. Halbuki cesurlar herzaman galip çıkar. Önemli olan birlik olabilmek

Elazığ da basın veya habercilik mi var?
Elazığ da basın veya habercilik mi var? - 5 ay Önce

Google de 50 elazığ haber sitesi var. 50 taneside haber resimleri dahil aynı haber ve aynı metinleri kopyalayıp haber yapıyorlar. Kendisi haber yapan intenet sitesi yok. Birşeyleri eleştiren haber siteleri yok. Basın yok basınnnn....

Vatandaş
Vatandaş - 5 ay Önce

Elazığ Haber kelimesinde hiç göremiyoruz da acaba başka ülkelerden mi arıyorlar... ilk defa duydum bu haber sitesini..

Kral23
Kral23 - 5 ay Önce

Elazığ'da böyle haber sitesi de mi varmış ya elazığ son haber olmazsa haberimiz olmayacak... hem de 3. yıl vay beeeee

Elazığlı
Elazığlı - 5 ay Önce

bizim takip ettiğimiz iki haber sitesi var oda elazığ son haber ve son dakika 23 ki bahsedilen arama kelimelerinde ilk sayfa'da bu iki haber sitesi çıkıyor... Enterasan...

Muhlis Gakgo
Muhlis Gakgo - 5 ay Önce

Bu vatandaş kimse yılda bir ortaya çıkıp kendi kendinin reklamını yaparak doğum günü kutlar gibi ortaya düşi. Kendi kendini haber yapmakla mükellef biri zaar. Valla gakgo bizim takip ettiğimiz bi elazığ son haber var bide 23üne gurban olduğum son dakika 23 var. Başka bildiğim yok valla.


SIRADAKİ HABER

banner103