Elazığ’a Gelen MHP Heyeti, Resmi Kurumları Ziyaret Etti

Bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ve beraberindeki heyet Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi ve Fırat Üniversitesi’ni ziyaret ettiler.

Elazığ’a Gelen MHP Heyeti, Resmi Kurumları Ziyaret Etti

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, beraberinbdeki Milletvekilleri, MYK üyeleri ve MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver ile birlikte Elazığ’daki resmi kurumları ziyaret etti.

Heyetin ilk durağı Elazığ Valiliği oldu. MHP’li heyete valilik ziyaretinde AK Parti Elazığ Milletvekili Zül Demirbağ da eşlik etti. Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman’la bir araya gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ve beraberindeki heyet Vali Toraman’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Şehirde yaşanan sorunlar ve çözüm öneriyle ilgili istişare yapıldıktan sonra heyet Elazığ Valiliği’nden ayrıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım ve heyetinin bir sonraki durağı Elazığ Belediyesi oldu. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından karşılanan heyete AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da eşlik etti.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, belediyenin çalışmalarıyla ilgili MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım’a bilgiler verirken Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım da Başkan Şerifoğulları’na başarılar diledi.

Heyetin bir sonraki durağı Fırat Üniversitesi oldu. Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım ve beraberindeki heyet, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilal Üstündağ ve Genel Sekreter Prof. Dr. Sinan Akpınar tarafından karşılandı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Fırat Üniversitesi’nin başarılı akademik çalışmalarından dolayı Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ı ve ekibini tebrik ederek Fırat Üniversitesi’nin Türkiye için oldukça önemli ve köklü bir üniversite olduğunu söyledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Mhp aslına geri dönmelidir
Mhp aslına geri dönmelidir - 1 yıl Önce

Mhp sonuna kadar devletçi ve milletçi olmalıdır. Ama harama bulaşmışlarla yol gitmemelidir. Sermayedarların, paranın yönlendirdiği bir parti olmamalıdır. Ali Güngörlerin ruhuna sahip çıkmalıdır

Bozo23
Bozo23 - 1 yıl Önce

Sekiz köşe şapka takmamislar. Taksalardi birde bır iki gakgo neyin deselerdi bizim vatandaslara Elazığ dan iyi bir oy alırlardı.

zafer dündar
zafer dündar - 1 yıl Önce

mücahit yanılmaz gülten kışanak'ı ziyaret ettiğinde açılım vardı, şimdi de mhp ile ittifak var.yani adamlar partilerinin görüşüne göre hareket ediyorlar bu çok normal. fakat imamoğlu'na randevu vermemek en basit tabirle nezaketsizlik. Mücahit Yanılmaz olsaydı imamoğlu'na randevuyu verir, belediye de sırtını gere gere misafir eder, imamoğlu'nun provakasyonuna müsade etmezdi. bu vizyon ne yazık ki şahin başkanda yok

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109