ELAZIĞ’A YENİ YATIRIM MÜJDESİ

Elazığ’da önemli yatırımları bulunan Fatinoğlu Holding, bir İtalyan firmasını bünyesine katarak, yatırımlarını sürdürmeye devam edecek. Fatinoğlu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Fatinoğlu, Elazığ’ın göz bebekleri olduğunu belirterek, önümüzdeki günlerde Elazığ’a yeni ve istihdamın yüksek olduğu bir projeyi daha kazandıracaklarını söyledi.

ELAZIĞ’A YENİ YATIRIM MÜJDESİ

Sanica markasıyla 5 ana işkolunda faaliyet yürüten Fatinoğlu Holding, 2019’da deneme mahiyetinde başladığı forklift üretimini ileri seviyeye çıkaran ve 3 ayrı fabrikaya dönüştürerek son olarak İtalya’da Pegasolift şirketini satın aldı.

İtalyan devi Pegasolift’i satın alarak iş kolunu artırdıklarını ifade eden Fatinoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Ali Fatinoğlu Elazığ’a yeni yatırımlar yapacaklarının müjdeledi.

İSTİHDAMIN YÜKSEK OLDUĞU BİR PROJEY ELAZIĞ’A KAZANDIRILACAK

Türkiye’de farklı iş kollarında ekonomiye katkı sağladıklarını ifade eden Fatinoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Fatinoğlu, Elazığ’ın göz bebekleri olduğunu belirterek, önümüzdeki günlerde yeni ve istihdamın yüksek olduğu bir projeyi daha Elazığ’a kazandıracaklarını söyledi.

İNCELEMELERDE BULUNACAKLAR

Elazığ’da altyapı sistemlerini üreten 170 bin metrekare mevcut tesislerinin yanı sıra Elazığ’a katma değer sağlayacak ve yeni istihdam alanları yaratacak proje yatırımlarının müjdesini veren Fatinoğlu, Nesimi Fatinoğlu ile birlikte şehre gelerek, yeni yatırım alanlarından incelemelerde bulunacaklarını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2020, 15:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakkı
Hakkı - 5 ay Önce

Allah kazancınızı bol etsin.

Başarılar
Başarılar - 5 ay Önce

Tebrikler

Korkut
Korkut - 5 ay Önce

Kardeş,bu işi sessiz gerçekleştirin,yoksa gerol şovcular balta vurmaya kalkar.Baksana ustalarının conta problemini çözmemissiniz. Böyle hayırlı bir iş kapısı açılıyor,yan sanayii canlanacak devlet vergi alacak,bazı ocaklar tütecek,ama bazıları da sekte vurmak için adeta yırtınıyor.Mazilerinde hiç yapmak olmayanlar,yıkmaya gelince canavar kesiliyorlar.Zihniyetiniz batsın.

Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 5 ay Önce

Ticari ahlakı lanet bir fabrika. Bir kere ticaret yaptım binlerce metre boru aldım bir çuval contayı değiştirmeyip geri almadılar. Onun yerine boruyu Adana fabrikalarından aldım

SIRADAKİ HABER

banner7