Elazığ’da 3 Mahalleyi Bağlayan Yeni İmar Yolunda Çalışmalar Tamamlandı

Elazığ’da Doğukent, Salıbaba ve Sanayi Mahallelerini birbirine bağlayan yolda Elazığ Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda sona gelindi.

Elazığ’da 3 Mahalleyi Bağlayan Yeni İmar Yolunda Çalışmalar Tamamlandı

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Doğukent Mahallesi, Salıbaba ve Sanayi Mahallelerini birbirine bağlayan güzergahtaki yol çalışmalarını tamamladı.

AYDINLATMA VE ÇEVRE DÜZENLEMELERİNİN ARDINDAN YOL TRAFİĞE AÇILACAK

Elazığ Belediyesi, şehir içi trafiğinin daha rahat bir duruma gelmesi için bir yandan mevcut yolların bakım ve onarımını gerçekleştirirken bir yandan da alternatif güzergahlar oluşturmaya devam ediyor.

ÇEVRE DÜZENLEMESİNİN ARDINDAN HİZMETE SUNULACAK

Bu kapsamda Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Doğukent, Salıbaba ve Sanayi Mahalleleri arasında bağlantı oluşturacak 1000 metre uzunluğunda, 35 metre genişliğindeki 3 gidiş, 3 geliş olmak üzere toplamda 6 şeritli yeni bağlantı yolunu hizmete hazır duruma getirdi. Asfalt çalışmalarının tamamlandığı yol, aydınlatma ve çevre düzenleme çalışmalarının da ardından hizmete sunulacak.

“ŞEHRİN HEM DOĞU HEM DE BATI MAHALLELERİNDE YOĞUN BİR ÇALIŞMA İÇERİSİNDE”

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, belediye ekiplerinin; ulaşımı rahatlatmak, yolların kalitesini yükseltmek, modern ve güvenli bir ulaşım ağı oluşturmak için şehrin hem doğu hem de batı mahallelerinde yoğun bir çalışma içerisinde olunduğu ve devam eden çalışmaları kısa süre içerisinde tamamlayarak hizmete sunulacağı kaydedildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2022, 15:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109