Elazığ’da “Duymasak Da Seviyoruz” Çalışması Beğeni Topladı

Elazığ Belediyesi’nin kısa süre önce hizmete giren Engelsiz Yaşam Merkezi her kesimden vatandaşa yönelik çalışmalarını yürütüyor. Engelsiz Yaşam Merkezi tarafından “Uluslararası İşitme Engelliler Haftası” dolayısıyla farkındalık oluşturmak amacıyla özel video hazırlandı. Video vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.

Elazığ’da “Duymasak Da Seviyoruz” Çalışması Beğeni Topladı

Bünyesinde EBEGEM, Adem, Kadın Yaşam Merkezi, Gençlik Merkezi, Kültür-Sanat atölyeleri gibi çok sayıda birimi barındıran ve her yaştan insana hizmet veren Engelsiz Yaşam Merkezi, her yıl 23-29 Eylül tarihleri arasında kutlanan "Uluslararası İşitme Engelliler Haftası" dolayısıyla farkındalık oluşturmak amacıyla özel bir video yayınladı.

Engelsiz Yaşam Merkezindeki deneyimli ve başarılı uzmanlar ile merkezden hizmet alan özel bireyler tarafından İşitme Engelliler Haftasını kutlamak için işaret dili kullanılarak çekilen kutlama videosu büyük beğeni topladı.

Mesajda, “İşitmemek, hissetmeye engel değil. Sizlerle gönül bağı kuruyoruz. Sizleri gözlerimizle anlıyor, duymasak da seviyoruz. İşitmekten önce anlamak gerek, biz sizi anlıyoruz. Biz susuyoruz ellerimiz konuşuyor. Unutmayalım ki her insan bir engelli adayıdır. Haydi, hep birlikte engelleri kaldırmak için Engelsiz Yaşam Merkezi’nde işaret dili öğrenelim. Uluslararası İşitme Engelliler günü kutlu olsun…” denildi.

Engelsiz Yaşam Merkezi tarafından yapılan açıklamada, “Özel bireylere yönelik hizmetler, eğitim ve etkinliklerden faydalanmak isteyenlerin, İzzetpaşa Mahallesi Şehit Yüzbaşı Tahir Cad. No:32 de bulunan Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezine müracaat etmeleri yeterli” ifadeleri kullanıldı.

Video:

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109