Elazığ’da Hırsızlık Anı Kameralara Yansıdı

Çatal Çeşme Mahallesi Makbul Sokak’da hırsızlık olayı meydana geldi. Ev sahibinin şikayet etmesinin ardından suçlular yakalandı.

Elazığ’da Hırsızlık Anı Kameralara Yansıdı

Elazığ’da Çatal Çeşme Mahallesi’nde bir evde hırsızlık meydana geldi.

Mülk sahibinin iddiasına göre hırsızlar evden televizyon ve değerli eşya çaldı.

Hırsızlığın ardından ev sahibi Zülküf Sualp emniyete giderek başvuru yaptı ve İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından hırsızlık zanlıları yapılan incelemeler sonucunda yakalandı.

SUALP: EMNİYET HIRSIZLARI YAKALADI

Hırsızlık olayıyla ilgili açıklama yapan ev sahibi Zülküf Sualp, “Saat 09.40 civarında evimden televizyon, 3 tane kol saati ve cüzdan, kimlikler çalındı. Bunları hem bizim aldığımız kamera görüntüsü sonucu, emniyetin parmak izi incelemesi sonucunda hırsızlar tespit edildi. Emniyet hırsızlardan birini yakaladı ve adli kontrol gerekçesiyle serbest bıraktı. Biz kesinlikle eşya peşinde değiliz. Biz huzur peşindeyiz. Elazığ halkı olarak buraya terör girmedi, hırsızda girmesin. Emniyet görevlilerinden, tüm yeklilerden rica ediyorum. Bu ilimizin huzuru bozulmasın. Hırsızlara, balecilere, esrarcılara kesinlikle prim verilmesin. Elazığ halkı bugüne kadar huzurlu yaşadı, bugünden sonra da huzurlu yaşasın. 15 yıldır bu mahallede oturuyorum. Bizim istediğimiz mahallemiz hırsızlardan arındırılsın, balecilerden arındırılsın” ifadelerini kullandı.

VİDEO

YORUM EKLE
YORUMLAR
Levent SERİNKAYA
Levent SERİNKAYA - 3 hafta Önce

Yeni moda adli kontrol gerekçesiyle serbest bırakılmak. çalmak çırpmak taciz etmek yaralamak artık suç sayılmıyor. Hal böyle olursa herkes çalıp çırpar yaralar taciz eder.. yasalar caydırıcı olmaz ise bunlar daha çok yaşanır. ALLAH fakir fukarayı korusun.

kimsesiz
kimsesiz - 3 hafta Önce

adalet yok yok Allah islah esin yatak odasında yakalayın öldürmek serbest adalet işte tövbestarfurlah :(

SIRADAKİ HABER

banner103