Elazığ’da İzin Alınmak İçin Gidilecek Yer Belli Oldu

Elazığ Valiliği Koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 ve 20 yaş altı zaruri halde sokağa çıkmak için İzin alınılacak yeri Namık Kemal İlkokulu olarak belirledi.

Elazığ’da İzin Alınmak İçin Gidilecek Yer Belli Oldu

Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı alınan tedbirlere istinaden Bakanlık ve Valiliğimizce yasaklanan seyahat, 65 ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasakları gibi bir çok kararın hayata geçtiği ilimizde, istisnai durumlar karşısında Valilik oluruyla mazeret belirtmek suretiyle izin talebinde bulunmak isteyen vatandaşlarımızın 07 Nisan 2020 Salı günü itibariyle tek bir noktadan işlemlerini ivedi halletmeleri için Namık Kemal İlkokulu tercih edilmiştir.

 NAMIK KEMAL İLKOKULU'NDAN YAPILABİLİNECEK

Elazığ Valiliği zaruri hallerden dolayı mazeret bildirerek, dışarıya çıkmak için  izin alan vatandaşların Valilik Hizmet Binasından değil Namık kemal ilkokulu'ndan işlemlerini yapabileceklerini açıkladı.

İZİN ALABİLECEK KİŞİLER;

Mevsimlik Tarım İşçileri İzin Kurulu,

65 Yaş İzin Kurulu,

Otogarda hizmet veren Seyahat İzin Kurulu ve diğer izin iş ve işlemleri tek bir noktada hizmet verecek.

Not: Bu tür talep ve bilgi kapsamında tüm işlemler Valilik Hizmet Binası’nda değil, Namık Kemal İlkokulu’nda gerçekleşecektir.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 22:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa kocak
Mustafa kocak - 4 ay Önce

Elazığ cip köyüne giriş çıkışlar yasaklandimi

A
A - 4 ay Önce

Cip e serbest

Mehmet Ali DAL
Mehmet Ali DAL - 2 ay Önce

Diyarbakırdan elazığa gelcem Annem çocuklarımın ziyareti için 14 gün karantinada kalmamız gerektiğini söylüyorlar doğrumu.
Diyarbakırda İzin aldım.

SIRADAKİ HABER

banner7