Elazığ’da Kaybolan Mahalle Muhtarının Cansız Bedenine Ulaşıldı

Elazığ’da 5 ay önce kaybolan Kızılay Mahalle Muhtarı Muhammet Bahçeçi’nin cansız bedenine ulaşıldı. Olayda 13 kişi gözaltına alındı. Bahçeci’nin cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Fırat Üniversitesi morguna götürüldü

Elazığ’da Kaybolan Mahalle Muhtarının Cansız Bedenine Ulaşıldı

Elazığ’da yaklaşık 5 ay önce Kızılay Mahalle Muhtarı Muhammet Bahçeci kaybolmuş ve arama çalışmaları başlatılmıştı.

Muhtar Muhammet Bahçeci’nin kardeşi Yaşar Bahçeci daha önce açıklamalarda bulunmuş ve kardeşinin cansız bedenine dahi razı olduklarını söylemişti.

Kaybolan muhtar Bahçeci’nin cansız bedenine polis ekipleri ulaştı.

Polis ekipleri olayla ilgili 13 kişiyi göz altına almıştı.

ABİ BAHÇECİ ‘CENAZESİNE DAHİ KAVUŞMAYA RAZIYIZ’ DEMİŞTİ

Kaybolan muhtarın abisi Yaşar Bahçeci 10 Şubat tarihinde yaptığı açıklamada, “Arkadaşı kardeşimi köye bıraktıktan sonra bir daha kendisini köyden alamadığını söyledi. Kendisiyle birlikte emniyete gittik bu ayın 18’inde 5’nci aya giriyor ama henüz kendisinden bir haber alamadık. Açık ve aleni olarak şüphelendiğimiz bir durum yok fakat arkadaşının ifadesi doğrultusunda götürüp bıraktığı yerde belli bir daha bırakıldığı köyden çıkmadığı da belli. Bu ne derece doğru ya da ne derece kesin bilgi bilemiyorum fakat ortada bir iddia var kardeşimin kaybolduğu yer var ama 4 aydır ortada olmayan da bir kardeşim var. Kimseden bir şüphem yok fakat durumlar ve şartlar ortada. Umutsuzluk ve çaresizlik insanı zor şartlara itiyor. Kabullenemeyeceğin şeyi dahi kabullenmek zorunda kalıyorsun. 4 aydır haber alamıyoruz. 3 tane çocuğu var her gün yolunu gözlüyorlar gözü yaşlı bir annesi var daha artık kardeşini, çevresini ve eşini dostunu saymıyorum. Herkes merak ediyor 4 ay bitmek üzere bırak kendisini bulmayı bir haber dahi yok. Artık öyle bir duruma geldik ki yeter ki kavuşalım cenazesine dahi kavuşmaya razıyız. İl Emniyet Müdürlüğü asayiş şube ekipleri üstlerine düşen görevi fazlasıyla yapıyorlar. Zaman zaman bilgi de veriyorlar. Buradan Emniyet Genel Müdürlüğü, İl Müdürlüğü Valilik olsun şehrin yetkili isimlerine sesleniyorum biran önce kardeşim bulunur inşallah. Olumlu ya da olumsuz ben kardeşime sarılmak istiyorum. Bunun içinde Allah rızası için kardeşimi bulsunlar. Olay süresi içerisinde maalesef her olayda olduğu gibi bilgi kirlilikleri ortaya çıktı. Ben buradan herkesten rica ediyorum. Allah rızası için sadece bilgisi olan konuşsun bilgisi olmayan adam konuşmasın” ifadelerini kullanmıştı.

Muhtar Bahçeci’nin cansız bedeninin bulunmasının ardından polis ekipleri geniş çaplı soruşturma başlattı.

Cansız bedeni bulunan muhtar Muhammet Bahçeci’nin nerede bulunduğu veya ölüm nedeni ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Yapılacak olan otopsinin ardından açıklama yapılması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2022, 20:55

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Reiz
Reiz - 1 yıl Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Nerede bulunmuş
Nerede bulunmuş - 1 yıl Önce

Tamam bulunmuş da nerede bulunmuş? Nasıl bulunmuş? Detay yok

Reiz
Reiz @Nerede bulunmuş - 1 yıl Önce

Yeni son haberde okudum toprağa gömülü bulunmuş karısını ailesi yapmış

Mahir gündüz
Mahir gündüz - 1 yıl Önce

Öncelikle Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, benim tepkim Müge anlı ya üç aydır bu konu açıldığında sanki karşı tarafın avukatlığına soyunmuş Muhammed bahçeçi içiyordu yav kardeşim sana ne, kim içmiyorki, sen Muhammed Bahçeci yi tanımıyorsun bir hiç görüşmemişsin iki onun nasıl iyi biri saygılı sevecen olduğunu bilmiyorsun üç, ortada bir cenaze var yüreğimiz yanıyor sen reyting uğruna aklın sıra zırvalıyorsun, bir can kayıp çadırı haber yaptın yazıklar olsun size be. İki çift lafım da o kravatlılara o gece ne işin vardı orada diyorlar rahmetli için ulan istemezdim ama hakkediyorsunuz adam eşini ve çocukları nı almaya gidiyor ne demek ne işin vardı orda.

SIRADAKİ HABER