Elazığ’da TOKİ’lere Giden Su Borusu Patladı

Elazığ’ın Gümüşkavak Mahallesi’nde bulunan TOKİ’lere giden su borusu akşam saatlerinde patladı.

Elazığ’da TOKİ’lere Giden Su Borusu Patladı

Akşam saatlerinde Gümüşkavak Mahallesi’nde ki TOKİ’lere giden su borusu patladı.

Su borusunun patlamasının ardından çevreye kuvvetli bir şekilde su fışkırdı.

Yerden çıkan tazyikli su çevrede değişik görüntüler oluştururken çok miktarda su kaybı yaşandı.

O anlar ise bir vatandaş tarafından saniye saniye kaydedildi.

VİDEO

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Haram
Haram - 1 yıl Önce

Bu toki müteahhitlerinin yaptıkları işten aldıkları her kuruş haram ve midelerinde ateş olacak. Bu bir nevi hırsızlıktırda. Yeni yapılan binalar bu kadarmı kötü olur. Altyapısı bu kadarmı kötü olur. Bunu denetleyenlerde bir o kadar vebal ve zalimdirler. Allah bu Dünya da ve ahirette inşAllah hesabını soracaktır.

Ziver beye
Ziver beye - 1 yıl Önce

Siz tokide oturmuyosunuz belli 4 gun boyunca suyumuz yoktu kimse magduriyetimizi dinlemedi evin eksiklerini söylüyoruz kimse gelip yapmiyor.Bu vebaldir günahtır buna alkis çalanlar yarin ahirette goreceklerdir..

Ziver
Ziver - 1 yıl Önce

Vah vah vah.Nedir yahu kıyamet mi koptu.Allah yapısı kul hasta,kaza, ölümle başbaşa kalıyor.Însan yapısıdır,olabilir,2 yıl yüklenici sorumluluğundadir, yapılır,biter.Nedir bu zemmetmek,nedir bu tahammülsüzlük,ahirlardan tertemiz binalara geldik,givir zıvır yanlışlar olur.Sanki ne vermiş de alamıyor,birde beddua ediyor.Edep ya Huuuu.

Anonim
Anonim @Ziver - 1 yıl Önce

Birde o kadar su Allah bilir kaç dakika kaç saat boşa gitti. Bu dönemde su önemli.

Zazatronik
Zazatronik @Ziver - 1 yıl Önce

Yemişlik tokide 3 aydır bazı bloklarda su yok onlar belediyeyi belediye yapan şirketi suçluyor gel yasa bakalim 3 aydır sırtımızda su yaşıyoruz senin tüzün kuru ki rahat rahat edebiyat yapıyorsun aylarca evine su taşıda sabrin kalıyor mu bakalim

Akp
Akp - 1 yıl Önce

Diğer seçime bizi tekrar seçin sorunlariniz ile birebir ilgileneceğim

Zivere cevap
Zivere cevap - 1 yıl Önce

Ziver kardeş sen tokide oturmuyorsun sonuçta paramızla bize veriyorlar paramızla rezil oluyoruz devletin yaptırdığı iş bu kadar olur..Denetim yok,denetleme yok,sormak soruşturmak yok,lafa gelincede bahane çok..Dışarda mütahite para verip alanlar bu sorunlarla karşılaşmıyor neden adamlar sağlam yapıyor denetim var buda devletin yaptırdığı tokiler burada niçin denetim yok..Bunların yaptığı peynir siyaseti böyle iş olmaz yeni eve taşın taşındığın eve su vermesinler günlerce sırtında su taşı.. Oldu olacak elektriyide bakkaldan alalım doğalgazıda marketlerden kutu halinde alalım millet yeni eve gidiyor rahat etsin diye köy ve kasabada oturanlar bile günlerce su taşımazlar belki..Tok açın halinden anlamaz böylede yapı ve denetim olmaz..

Ziver
Ziver - 1 yıl Önce

Yeminle söylüyorum,bende TOKİ c.cesmede Bodrum'da oturuyorum.Bu teknik bir konu bizde de kesilmeler oluyor,ama bunu bu kadar güzel şey yokmuş gibi gösterip,bühtan etmek hak değil.Bunlar geçici şeyler, sabredip ilgililere aktarıp yapılmasını sağlayacağız.Evimiz yıkıldı,çok şükür sağ kurtulduk,sonra 35 gün köylere kadar gidip kiralık ev aradık,çatilarda güvercin odalarında kaldık,sonra 1400+200₺. ye kiralık daire bulduk,sıkıntılar çektik,hamd olsun kimseye minnetsiz tertemiz dairelere kavuştuk iki yıl tek kuruş ödemiyoruz,çık,kira artır diyen yok,ufak tefek arızalar bütün yeni binalarda olur,benim demek istediğim bu.Saglikla oturun,canım hemserilerim.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109