Elazığ’dan 4 Bin 500 Genç Cumhurbaşkanı’nın Katıldığı Şölene Gitti

AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Üyesi 4 bin 500 genç, Adana’da düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı Gençlik Şölenine gitti.

Elazığ’dan 4 Bin 500 Genç Cumhurbaşkanı’nın Katıldığı Şölene Gitti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 81 ilden gelecek on binlerce gençle buluşacağı AK Parti Adana Gençlik Şöleni dolayısıyla AK Parti Elazığ Gençlik Kolları üyeleri yaklaşık 4 bin 500 kişi ile Adana’ya gitti.

Gençleri Adana’ya, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Mert Leventkanlı, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve partililer uğurladı.

KÜRÜM: ÇOK YOĞUN BİR ÇALIŞMA YÜRÜTTÜK

AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm, “Bizlerde Elazığ gençliği olarak yaklaşık 1 haftadır hem sosyal medyadan hem basından hem de sokaktaki çalışmalarımızla çok ciddi bir katılım olması konusunda genel merkezimize ve Cumhurbaşkanımıza söz vermiştik. Hamd olsun çok yoğun bir çalışma yürüttük. Bu çalışmalarda kıymetli il başkanımız Şerafettin Yıldırım’ın, Genel Merkezimizin ve kıymetli belediye başkanımız Şahin Şerifoğulları’nın çok büyük destekleri oldu. Bizlerde bu çağrımızın sonucunda yaklaşık otobüs saatine 1 saat kalmasına rağmen şuan yaklaşık 3 bin Elazığlı gençle Adana Gençlik Festivali’ne hazırız.” ifadelerini kulandı.

LEVENTKANLI: GENÇ KARDEŞLERİMİZE BİRE BİR ULAŞTIK

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Mert Leventkanlı, “Elazığ 2014’ten beri beklenen gençlik şölenine bugün dün gibi hazır. Allah bütün teşkilat üyelerimize zeval vermesin. Gerek il Başkanımız gerekse Gençlik Kolları Başkanımız, Belediye başkanımız ve diğer bütün teşkilatlarımızla birlikte çok gayret sarf ettik. Genç kardeşlerimize bire bir ulaştık.” dedi.

YILDIRIM: AK PARTİ’NİN GENÇLİĞİNİN SADECE FRAGMANI BURADA

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Cumhurbaşkanımızın katılımıyla tabiri yerindeyse gençliğin manifestosunun okunacağı bir şölen programı bu. Mevsim güzel zamanlamamız iyi ve gençliğimiz hazır. Emeği geçen her bir kardeşime teşekkür ediyorum. Bazen sorular sorulabiliyor AK Parti’nin gençliği nerede diye. AK Parti’nin gençliğinin sadece fragmanı burada. Burada olmayan çok büyük bir gençlik var. Birçok siyasi yapının bir araya gelip yapamayacağı şeyi sadece ve sadece Gençlik Kolları Başkanım yaptı. Bizimkisi gönül işi. Biz sevdalıyız bu davaya, biz aşık olmuşuz bu lidere bu gençlerde aşık olmuş bu lidere İnşallah gelecekte bu gençliğin ve bizlerin olacak.” açıklamalarını kaydetti.

Konuşmaların ardından davul ve klarnet eşliğinde gençler oyunlar oynayıp halay çekti.

Daha sonra AK Partili gençler, Adana’ya gitmek üzere yola çıktı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Israf
Israf - 2 ay Önce

Kimin paralariyla acaba..mazot olmus bu para keyfimiz yerinde

Elazığ'lı
Elazığ'lı @Israf - 1 ay Önce

4500 / 40 = 112 Otobüs kalkması lazım. ( Bu kadar toplam otobüs firmalar da YOK.)
Ufak at. Civ civler yesin.

Ampül patladı
Ampül patladı - 2 ay Önce

Bunlar yalanada başlamış durum vahim yakında Akpnin 4500 üyesi kalmaz elazığda

Aa
Aa - 2 ay Önce

Elazığ da o kadar genç var mı

Abe
Abe @Aa - 2 ay Önce

Gençlerin sayıyı tamamlamak için çikolata imalatçısı getirmişler.. Fotograflarda birkaç genç dışında gerisi orta yaş ve üstü

işsiz genç mi yok
işsiz genç mi yok @Aa - 2 ay Önce

Ceplerine biraz para koymuşlardır, yemek arabada bedava gel keyfim gel.

Ahmet çavuş
Ahmet çavuş - 2 ay Önce

Elazığ’da AKP toplam üyesi ne kadar ki 4500 genç üyeyi göndersin sahi bunların masraflarını kim karşılıyor yoksa milletin cebinden mi çıkarıyorlar örnek belediye bu işin neresinde

Ali
Ali - 2 ay Önce

Artık statlari doldurmak için illerden sevk yapar hale geldiniz. 10 yıl önce olsaydı sadece bir ilim genci o stadı dolduruldu şapkayı önünüze alıp düşünün bence nerde hata yapıyoruz diye

Herre
Herre - 2 ay Önce

MILLETE KEF LAZIM.KIMDE PARA VAR ORALARA GIDE.BENIM PARAMSA HELAL DEGIL BILELER

Partili
Partili - 2 ay Önce

Aslan parçaları bak hele hey maşAllah o değilde siyah bir kardeş gördüm aralarında beleş diye seni uyanık seniii

Yorum
Yorum - 2 ay Önce

Bundan yaklaşık 115 sene önce Abdülhamidhan'a karşı olan, ona diktatör, zorba vesaire diyenler. Osmanlı'yı nasıl batırdılarsa Meral Akşener'in de dediği gibi "bu zamanın Abdülhamid'i de Tayyip Erdoğan'dır." Bundan 100 sene sonra Erdoğan'ın karşısında olanlar da aynı durumda olacaksınız. Allah size akıl fikir versin.

Hasan
Hasan @Yorum - 1 ay Önce

Abdülhamit kaçtı siz kaçamayacaksınız

Allah sana akıl fikir versin
Allah sana akıl fikir versin @Yorum - 2 ay Önce

Herkes seninle aynı takımı tutmak zorunda mı? Senin tuzun kuru diye herkesin de tuzu kuru mu? Sen 1 liralık ekmeği 3 liradan almaktan mutlu olursun başkası mutlu olmaz. Şu kafaya bak şu benzetmeye bak. Cehalet buna denir.

ÇOK KOMİKSİN
ÇOK KOMİKSİN @Yorum - 2 ay Önce

Yazdığına kargalar güler.


SIRADAKİ HABER

banner109