Elazığlı Dernekten Öğrencilere Destek

İzmir Menderes Elazığ Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Şükrü Acar, Elazığlı İşadamı İzmir Toplu Taşıma Sendikası İl Başkanı Ayhan Kindik destekleriyle alınan kırtasiye malzemelerini ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıttı.

Elazığlı Dernekten Öğrencilere Destek

İzmir Menderes Elazığ Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Şükrü Acar, Elazığlı işadamı İzmir Toplu Taşıma Sendikası İl Başkanı Ayhan Kindik destekleriyle alınan kırtasiye malzemelerini ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıttı.

ACAR: YAPTIKLARI YARDIM İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM

Başkan Acar, Menderes ilçesinde ihtiyaç sahibi ilköğretim okulu öğrencilerine, alınan kırtasiye malzemelerini teslim ettiklerini ve öğrencilerin mutluluklarıyla mutlu olduklarını söyleyerek, “Elazığlı İş adamı İzmir Toplu Taşıma Sendikası İl Başkanı Ayhan Kindik abimize öncelikle çok teşekkür ederiz. Şahsım, derneğim ve yönetimin adına kendisine çok teşekkür ederiz. İzmir’in Menderes ilçesinde ihtiyaç sahibi ailelere ilköğretim öğrencilerine yardım yaptık. Yardımlarından dolayı herkese teşekkür ederiz. İhtiyaç sahibi ilköğretim öğrencilerimize yardımları teslim ettik. Ayhan başkanımıza teşekkür edip talepte bulundular. İstek ve talepleri yerine getirmek için Ayhan başkanımıza ilettik.  Ayhan Başkanımız en kısa zamanda istek ve talepleri yerine getireceklerini söyledi. Elazığlı iş adamlarımızın derneğimize yaptıkları yardım için teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 13:41

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Seyhan
Seyhan - 3 yıl Önce

Teşekkürler abilerimize çocukların bir gülüşü yeter bize

SIRADAKİ HABER

banner137