Elazığlı Özdemir, Bir Şiir Bir Nefes Yarışmasında Türkiye Birincisi Oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri tarafından organize edilen Kültür ve Sanat yarışmalarının finalinde Bir Şiir Bir Nefes kategorisinde Elazığ’ı temsil eden Muhammet Mert Özdemir,  Türkiye birincisi oldu.  

Elazığlı Özdemir, Bir Şiir Bir Nefes Yarışmasında Türkiye Birincisi Oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen Kültür ve Sanat yarışmalarının bu yılki finalisti yine Elazığ'dan oldu.

Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi aracılığı ile yarışmaya katılan gençler, gençlik liderlerinin yönlendirmesi ve takibiyle yine istediği sonuçlarla yarışmada yerini aldı.

Bir Şiir Bir Nefes kategorisinde finallerde Elazığ’ı temsil eden Muhammet Mert Özdemir,  Türkiye birincisi oldu.

EREN: BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren konuya ilişkin değerlendirmesinde, “Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak gençlerimizin sadece sportif anlamda değil aynı zamanda sosyal ve kültürel anlamda da gelişimlerine yaptığımız desteklerin bir sonucu olarak Gençlik Merkezimizin gönüllü gençlerinden Muhammed Mert Özdemir'in bizleri gururlandıran derecesinden dolayı Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak gencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Kuyucu Samet
Kuyucu Samet - 1 yıl Önce

Şube müdürüyken il müdürlerinin kuyusunu kazıp il müdürü olan Samet Eren, (Kuyucu Samet) yine açıklama yapmış. Hak geldi batıl zail oldu. Rab büyük ey müdür.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109