Elazığlı Türkoğlu, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı Görevine Atandı

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak başarılı çalışmalar yürüten Elazığlı Özcan Türkoğlu, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Elazığlı Türkoğlu, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı Görevine Atandı

Beşiktaş’ta yaptığı başarılı çalışmalarla İstanbul’da ismimden söz ettiren Elazığlı bürokrat Özcan Türkoğlu İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Elazığlı başarılı bürokrat Özcan Türkoğlu aynı zamanda İstanbul Elazığ Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcılığı görevini de yürütüyor.

Medya grubumuz olarak Türkoğlu’na yeni görevinde başarılar dileriz.

ÖZCAN TÜRKOĞLU KİMDİR?

Özcan Türkoğlu, 1978 yılı Elazığ doğdu. Fırat üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden 2002 yılında mezun oldu. İstanbul İli Güngören İlçesi Gündoğdu İlköğretim Okulunda öğretmenlik mesleğine başladı. 2007 yılında Beykent Üniversitesinde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında "Ailenin eğitim ve gelir düzeyinin çocuğun derse olan tutumuna ve başarısına etkisi" konulu tezli yüksek lisans yaptı. Bahçelievler İlçesinde 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunda öğretmen olarak, Vali Recep Yazıcıoğlu, GSD Eğitim Vakfı ve Kumport İlköğretim okullarında müdür yardımcısı olarak, 2012 yılından 4 Temmuz 2019 tarihine kadar İstanbul İli Fatih İlçesi Beyazıt Ford Otosan İlkokulunda Okul Müdürü olarak, 5 Temmuz 2019 tarihinden 17 Şubat 2022 tarihine kadar Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yaptı. 18.02.2022 tarihinden itibaren Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevine başlayan ve son olarak İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevine atanan Özcan Türkoğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2023, 19:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137