Elazığlılar Beşiktaş’ta Sosyal Projede Bir Araya Gelecek

Elazığspor eski yöneticilerinden Akın Aktı’nın girişimleriyle Elazığlı bürokratlar ve STK yöneticileri ile yapılacak sosyal duyarlılık amaçlı halı saha maçında birçok ünlü futbolcunun bir araya gelmesi hedefleniyor.

Elazığlılar Beşiktaş’ta Sosyal Projede Bir Araya Gelecek

İstanbul Beşiktaş’ta 5 Kasım’da bir sosyal proje maksatlı halı saha maçı düzenlenmesi planlanıyor.

Elazığspor eski yöneticilerinden olan Akın Aktı’nın girişimleriyle İstanbul’da Elazığlı bürokratlar, STK yöneticileri ve ünlü futbolcular halı saha maçında bir araya gelecekler.

Elazığspor'un eski yöneticisi Akın Aktı, Elazığspor'un eski teknik direktörü Orhan Kaynak, Fenerbahçe ve Türk Futbolunun önemli ismi Tarık Daşgün, Beşiktaş alt yapı Antrenörü Saffet İşler, Elazığlı İş insanı Ferit Babacan ile birlikte önce Beşiktaş İlçe Milli eğitim Müdürü Elazığlı hemşehrimiz Özcan Türkoğlu ile görüştüler.

Daha sonra Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan’ı makamında ziyaret ederek yapılacak etkinlik için görüş alışverişinde bulunuldular.

İstanbul'da’ki Elazığlı bürokratlar ve STK yöneticileri ile yapılacak sosyal duyarlılık amaçlı halı saha maçında bir çok ünlü futbolcunun katılması bekleniyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109