#ElazigSomutAdimBekliyor Kampanyası Başladı

Türk Eğitim Sen Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen #ElazigSomutAdimBekliyor kampanyası saat 19.23’te ile kampanya başlatıldı.

#ElazigSomutAdimBekliyor Kampanyası Başladı

Geçtiğimiz aylarda #ElazigOgretmeneviniİstiyor başlığı ile Elazığ’ın Öğretmenevi ihtiyacını Türkiye Gündemi’ne sokan ve bu hususta ciddi bir kamuoyu oluşturan Türk Eğitim Sen Elazığ Şubesi yeni bir sosyal medya kampanyası başlatımıştı.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in yarın Elazığ’a gelmesi dolayısıyla okul, öğretmenevi, hizmet binası ve eğitim alanındaki eksikliklerle alakalı olarak #ElazigSomutAdimBekliyor başlığıyla 19.23’te kampanya başlatıldı.

KAMPANYA BAŞLADI

Başkan Taşkın paylaşımında, “İlimizde yıllardır artarak devam eden ve yaşadığımız 24 Ocak depremiyle içinden çıkılmaz bir hal alan eğitim sorunlarımızı daha önce birçok mecrada dile getirdik. Bu hususta yerel yönetimlerce yapılan çalışmalar istenilen düzeye ulaşmamış, sorunların çözümü noktasında Elazığ yalnız bırakılmıştır. Büyük bir yıkım yaşayan şehrimizin eğitim sorunlarının çözülemeyişi; ekonomik, toplumsal ve demografik sorunlara da neden olmuştur” ifadelerine yer verdi.

KAMPANYA ÜLKE GÜNDEMİNE GİRDİ

Sosyal medyada başlatılan #ElazigSomutAdimBekliyor kampanyası ülke gündeminde yer aldı.

Elazığlılar sosyal medyada #ElazigSomutAdimBekliyor paylaşımları gerçekleştiriyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2022, 20:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Gakgo
Gakgo - 12 ay Önce

Bırakın bu işleri memurun halı ne olacak bizler geçim sıkıntısı çekiyoruz asgari ücretlinin maaşı bizi geçti daha memur olmak için kimse okumaz buna çare bulun

?
? @Gakgo - 12 ay Önce

Cook haklısın memur olmak ici 4 yıl boyunca okul dün asgari ücretli benden çok aylık alıyor adalet istiyoruz

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109