ELSAD Aylık İstişare Toplantısını Yaptı

Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği’nin aylık istişare toplantısı Murat Erdoğan başkanlığında yapıldı.

ELSAD Aylık İstişare Toplantısını Yaptı

Aylık istişare toplantısını yapan Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği, gündemdeki konuları ele aldı.

ELSAD  Başkanı Murat Erdoğan, yaklaşan seçim süreciyle siyasi partilerin belediye başkan adaylarının televizyon programlarında projelerini açıklamalarını talep ettiklerini söyledi.

ERDOĞAN: ADAYLAR, PROJELERİNİ ORTAK BİR CANLI YAYINDA AÇIKLASINLAR

Murat Erdoğan, "Adaylar, projelerini kamuoyunda açıklasınlar. Bunları ortak bir televizyon programında da canlı yayında yapabilirler.Bu programları daha önceden de vatandaşlara duyursunlar. Bizlerde katılalım. Hem onların projelerini bizzat dinleyelim hem de  görelim.. Sonra bu projeleri değerlendirelim. Bu şekilde adayların proje ve çalışmalarını da önceden görmüş oluruz. İnanıyorum ki halkımız da kamuoyu da çok merak ediyor. Hem de projeleri karşılaştırmış oluruz. Hem bizim gibi STK’lar hem kamu kurumları hem vatandaşlar ve seçmenler bu konuda da bilgi sahibi oluruz.ve bu çalışmanın da Elazığ’a fayda getireceğini umuyoruz. Böyle bir teklifimiz var" dedi.

ERDOĞAN: TANZİM SATIŞ NOKTALARI ŞEHRİN BİR KAÇ NOKTASINA DAĞITILABİLİR Mİ?

Belediye Tanzim noktalarına da değinen Murat Erdoğan,satış noktalarının şehrin geneline yayılması gerektiğini kaydetti. Erdoğan, "Belediye tanzim satış yeri Elazığ’da da açıldı. Bende merak edip gittim baktım. Bir yoğunluk var ama çok sayıda bir yoğunluk yok. Bazı eleştiriler var. Burası uzak gelip gidemiyoruz.Araç değiştirmemiz lazım deniliyor. Acaba bu tanzim satış yerleri şehrin birkaç noktasına dağıtılabilir mi böyle olursa vatandaşımız bundan daha fazla istifade eder" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7