Erdem: Hemşehrimiz Bakan Yardımcısı Tunç İle Görüştük

Ziraat Odası Başkanı Ahmet Erdem, hemşerimiz Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Hadi Tunç ile görüştüklerini belirterek, taleplerini dile getirdiklerini söyledi.

Erdem: Hemşehrimiz Bakan Yardımcısı Tunç İle Görüştük

Ziraat Odası Başkanı Ahmet Erdem, Hemşerimiz Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Hadi Tunç ile görüşmelerinin detaylarını paylaştı.

ERDEM: ÇİFTÇİLERİMİZİN SORUNLARINI AKTARDIK

Başkan Erdem, “Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız; %75 hibeli şu ana kadar 300 tona yakın bir hayvansal ürün, kuru fasulye, macar fiili diye hayvansal ürünlerin biz burada dağıtımını yaptık. Tarım İl Müdürümüz ile birlikte. Burada Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız’a çok çok teşekkür ediyorum. Elazığ’a daha ayrı bir önem verdiğini ben konuşmalarından anladım. Sürekli kendileriyle irtibat halindeyiz. Çiftçilerimizin tarımsal yönden neye ihtiyaçlarının olduklarını ben kendilerine arz ettim. Ayrıca bizim Altınova, Uluova sulama projesiyle ilgili konuları kendilerine sundum doya halinde. Kendileri de zaten bu Hamzabey barajından artık bu projenin olmayacağını bana söylediler. Hatunbeyli barajından suyun kendi cazibesiyle Altınova ve Uluova’ya geleceğini bize kendileri taahhüt ettiler, söylediler. Bakanımız sağ olsun bu konuda bizi çok iyi karşıladı” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Erberk
Erberk - 3 yıl Önce

Oturduğun yeri adamın reklamına peşkeş cekme,ayıptır.Aklinca birşey yaptığını zannediyorsun,ama nafile.Elazig muünevverler şehri.Cahil adam.

SIRADAKİ HABER

banner137