ETSO Başkanı İdris Alan Rahatsızlığı Nedeniyle Acil Ameliyat Kararı Alındığını Açıkladı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, kalp damarlarındaki rahatsızlık dolayısıyla ameliyat kararı alındığını açıkladı.

ETSO Başkanı İdris Alan Rahatsızlığı Nedeniyle Acil Ameliyat Kararı Alındığını Açıkladı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilen İdris Alan’ın hastanede yapılan tetkikler neticesinde sanal anjiografi sonucu 5 damarın yüzde 90 ile yüzde 100 arası tıkalı olduğu tespit edildi.

Yapılan tetkiklere göre Başkan Alan için ameliyat kararı alındı.

ETSO Başkanı İdris Alan, 12 Aralık Pazartesi günü ameliyat olacak.

ALAN: MOTİVASYONUNU OLUMSUZ YÖNDE ETKİLEYECEĞİ DÜŞÜNCESİYLE TEHİR KARARI ALMIŞTIK

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan yaptığı açıklamada, “Kıymetli Elazığ Kamuoyu, Kıymetli dostlarım ve hemşehrilerim; Seçim süreci boyunca yaşadığım şiddetli göğüs ve kalp ağrısı nedeniyle tedavi amaçlı gittiğim hastanede yapılan tetkikler neticesinde sanal anjiografi sonucu 5 damarın yüzde 90 ile yüzde 100 arası tıkalı olduğu tespit edilmişti. Hekimlerimizin ivedilikle anjiyo ve bypass olma gerekliğine rağmen yapılacak seçimlere 1 ay gibi kısa sürenin kalması münasebetiyle böyle bir atmosferde başlayacak tedavi sürecimin ve ekip arkadaşlarımızın motivasyonunu olumsuz yönde etkileyeceği düşüncesiyle tehir kararı almıştık. Netice itibariyle üyelerimizin büyük teveccühü, dostlarımızın duası ve alnımızın akıyla seçim sürecimizi tamamladık. Başta Odamızın çok kıymetli üyeleri olmak üzere paydaşlarımızın ve değerli hemşehrilerimizin tebriklerini almamızın akabinde geçtiğimiz hafta içerisinde TOBB’ni de ziyaret ederek Genel Başkanımız Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu ile görüşmelerimizi yaptık” dedi.

ALAN: 15 GÜNLÜK TEDAVİ SÜRECİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA HİZMET VERMEYE KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ

Başkan alan, “Ankara’da gerçekleştirilecek olan Elazığ Tanıtım Günleri etkinliği için uzattığım Ankara programımızda oluşan boşluktan istifade edip zamanı verimli değerlendirme adına tedavi amaçlı hekimlerimizle bir araya gelerek gerekli testlere girdim. Yapılan tıbbi inceleme ve tetkikler neticesinde bir daha ertelemenin ciddi sıkıntılar doğuracağı kanısıyla hekimlerimiz tarafından acil olarak Bypass kararı alındı. 12 Aralık Pazartesi günü yapılacak Bypass ameliyatı, akabinde 15 günlük tedavi sürecimi tamamladıktan sonra Allah’ın inayeti, siz değerli üyelerimizin destekleri ve hemşehrilerimizin duaları ile memleketimize hizmet vermeye kaldığımız yerden devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109