ETSO Eylül Ayı Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

ETSO Eylül Ayı Meclis Toplantısı’na katılan Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, yeni yatırımcılara kapılarının açık olduğunu söyledi.

ETSO Eylül Ayı Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Eylül Ayı Meclis toplantısı gerçekleştirildi.

Oda Başkanı İdris Alan, Meclis Başkanı Sedat Karataş ve oda üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman da katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren ETSO Başkanı İdris Alan, iş dünyasının sıkıntı ve önerilerini rahatça Elazığ Valisi Toraman’a iletebildiklerinin altını çizdi.

Meclis Başkanı Sedat Karataş ise, Vali Dr. Toraman’ın iş dünyası ile bir araya gelmeye gayret gösterdiğini belirterek, teşekkür etti.

Türkiye’nin ticaret dünyasına mensup insanlarının istişareye açık olduğunu belirten Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ise, üretim yapılan alanları sık sık ziyaret ettiklerini kaydetti. 

Vali Toraman, Elazığ’ın geçtiği zor zamanların ardından bir dinamizm kazandığını ifade etti.

Elazığ Valisi Toraman, yatırımcılara kapılarının açık olduğunu vurgulayarak, “Her türlü yatırımcıya, her türlü yeni yatırıma kapımız açık. Biz burada tabiri caizse buradaki temsilcileri olarak kendimizi görüyor, onların işlerinin takipçisi olma sözü veriyoruz.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137