Fırat Gazetesi Ulusalla Eşdeğer Tutuldu

Her sabah Çalar Saat programında yerel gazetelerin manşetlerine yer veren İsmail Küçükkaya, programında Elazığ’ın yerel gazetesi olan Fırat Gazetesi’nin manşetini okudu. Bu kez bir farklılığa imza atan Küçükkaya,  Fırat Gazetesi’nin ulusal yayım yapan gazetelerle bir arada okudu.

Fırat Gazetesi Ulusalla Eşdeğer Tutuldu

Yerel gazetelerde dikkatini çeken haberlere yer veren İsmail Küçükkaya, ‘Kapıya dayanan kış değil, faturalar!’ başlıklı Fırat Gazetesi manşetinden yer verdiği habere yer verdi.

KÜÇÜKKAYA: ÖNEMLİ BİR HABER ARAŞTIRMAYA İMZA ATMIŞ

İsmail Küçükkaya, “Bugün ulusal gazetelerin arasına Elazığ Fırat Gazetesi’ni aldık. Kapıya dayanan kış değil, faturalar! Faturalar cep yakmaya başladı. Son iki yılda aylık doğalgaz  enerji maliyeti %62 oranında arttı. Songül Dursun Elazığ Fırat gazetesi adına önemli bir haber araştırmaya imza atmış” dedi.

KÜÇÜKKAYA: SONGÜL DURSUN KARDEŞİMİ SEVGİYLE SELAMLIYORUM

Sözlerine devam eden Küçükkaya, “Yoksullaşmanın geldiği noktayı; faturalar üzerinden irdelemişler. Bunun içinde doğalgaz, aylık elektrik, gıda, kira gibi çok farklı kalemleri irdelemişler. Elazığ Fırat Gazetesi’nden Songül Dursun kardeşimi sevgiyle selamlıyorum “ diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7