Fırat Kalkanı Bölgesindeki Şehitlerimizin Sayısı İkiye Yükseldi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fırat Kalkanı Bölgesi Mare’de, Tel Rıfat Bölgesi'nden PKK-PYD’nin güdümlü füze saldırısında şehit polislerin 2'ye yükseldiğini duyurdu.

Fırat Kalkanı Bölgesindeki Şehitlerimizin Sayısı İkiye Yükseldi

Akşam saatlerinde Suriye’nin Azez kentinde terör örgütlerinin roketli saldırısı sonucunda Elazığlı hemşehrimiz Polis Memuru Cihat Şahin Şehit olmuş, 3 polis memuru yaralanmıştı.

Yaralanan Polis Memurlarından olan Fatih Doğan hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak Şehit oldu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kahraman Polislerimizden birinin daha Şehit olduğunu açıkladı.

BAKAN SOYLU AÇIKLADI

İçişleri Bakanı Soylu, yaptığı paylaşımda, “Kahraman Özel Harekat Polislerimiz Cihat Şahin ve Fatih Doğan, Fırat Kalkanı Bölgesi Mare’de, Tel Rıfat Bölgesi'nden PKK-PYD’nin güdümlü füze saldırısıyla şehit edildiler. Şehitlerimizin ailelerine, Milletimize, Emniyet Teşkilatımıza başsağlığı ve sabır diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Allah rahmet eylesin
Allah rahmet eylesin - 2 ay Önce

Mekanları cennet olsun...Ancak hiç vekil bakan çocuğu zengin çocuğu şehit olan polis olan uzman çavuş olan gördünüzmü? Yok niye onlar yaşar garibanın çocuğu yaşatır...garibanın çocuğu hep askerdir polisdir....bu ülke garibanların üzerinden ayakta duruyor....suriyeliler vile gisip savaşmaz..bizimkiler ensar der nutuk atar...ensarın savaşmadığını görmedik

Huzeyfe
Huzeyfe - 2 ay Önce

ALLAH ü Teâlâ rahmet eylesin.Bizleri de onun sefaatine layık eylesin.Bir de serzenişte bulunayım.Küçücük bir bölge olan Tel Rıfat ı niye almadık,anlaşılır değil.Tipki Mumbuç gibi.

SAVAŞ
SAVAŞ - 2 ay Önce

RABBİM SEBEP OLANLARIN BELASINI VERSİN KAHRI PERİŞAN ETSİN İNŞALLAH …GARİBANIN ÇOCUKLARI ŞEHADET ŞERBETİNİ İÇİYOR ELHAMDULİLLAH..BAZILARININ ÇOCUKLARI İHALE PEŞKEŞ VE HARAM ZEHİR ZIKKIMI YEMEYE DEVAM ETSİN ..

Selim
Selim - 2 ay Önce

ABD köpeklerine talimat vermiştir onllarda gelip vurmuştur bunlar ABD talimat vermeden sıçmaya bile gitmezler bide ne zamandan beri terör örgütleri ABD yapımı güdümlü füze üretmeye başladı

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109