Fırat Üniversitesi Başarılı Akademisyenlerini Ödüllendirmeye Devam Ediyor

Fırat Üniversitesi’nde “2022 yılı akademik başarı ödülleri teşekkür belgesi takdim töreni” gerçekleştirildi. Törende 2022 yılında akademik başarı sağlayan akademisyenlere Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Fırat Üniversitesi Başarılı Akademisyenlerini Ödüllendirmeye Devam Ediyor

Başarılı çalışmalarıyla son yıllarda adından sıkça söz ettiren Fırat Üniversitesi başarılı akademisyenlerini ödüllendirmeye devam ediyor.

2022 yılında çeşitli alanlarda akademik başarı sağlayan Fırat Üniversitesi akademisyenlerini ödüllendirmek amacıyla “2022 Yılı Akademik Başarı Ödülleri Teşekkür Belgesi Takdim Töreni” yoğun bir katılımla düzenlendi.

Gerçekleştirilen ödül törenine; Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz ve ödüle layık görülen akademisyenler katıldı.

Programda konuşma yapan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Göktaş, Üniversitede akademik çalışmalarıyla başarı sağlayan akademisyenlere teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Göktaş, “Fırat Üniversitesi kurulduğu günden itibaren değerli akademisyenlerimiz sayesinde giderek büyüyen gelişen ve bu rekabet ortamında söz ettiren üniversite haline geldi. kurulduğu günden itibaren hem akademisyen hem yönetici olarak katkı sunan bütün hocalarıma şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Rektör Göktaş, konuşmasında aidiyet konusuna dikkat çekti.

GÖKTAŞ: AİDİYET DUYGUSU ÇOK ÖNEMLİDİR

Rektör Göktaş, ““Değerli hocalarımız aidiyet konusu çok önemli. Sahiplenmek. Üniversitesinin herhangi bir sorunu varsa illa yönetim kademesinde almak mümkün olmayabilir. Üniversitemiz, şehrimiz, ülkemiz bu kavramları dikkate alarak aslında sahiplenmek gerekir. Aidiyet duygusu çok önemli. Bizim Fırat Üniversitesi olarak utanabileceğimiz hiçbir şey yok ama öğreneceğimiz çok şey var. Bunun zaten son yıllarda her yerde karşımıza çıkıyor. Bazen diyorlar; Fırat üniversitesi bizim hayal ettiğimizin ötesinde güzel işler yapıyor. Bize sizler adına duygularını belirtiyorlar” ” dedi.

Daha sonra ödül törenine geçildi. Gerçekleştirilen törende 2022 yılında başarı sağlayarak çeşitli ödüllere layık görülen akademisyenlere teşekkür belgeleri takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2022, 16:49

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109