Fırat Üniversitesi gereğini yaptı! Araştırma Görevlisi açığa alındı

Fırat Üniversitesi'nde görevli geçtiğimiz yıllarda kadro verildiği öğrenilen bir Araştırma Görevlisinin sosyal medyadaki paylaşımları tepkiye neden olmuştu. Araştırma Görevlisi Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açığa alınarak hakkında soruşturma başlatıldı.

Fırat Üniversitesi gereğini yaptı! Araştırma Görevlisi açığa alındı

Fırat Üniversitesi'nde görev yapan bir Araştırma Görevlisi, tepkiye neden olan sosyal medya paylaşımları yüzünden Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açığa alınarak hakkında soruşturma başlatıldı.

“AÇIĞA ALINMIŞ VE HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILMIŞTIR”

Fırat Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, ”Sosyal medyadaki paylaşımları ile terör örgütü propagandası yaptığı değerlendirilen Araştırma Görevlisi, Rektörlüğümüzce açığa alınmış ve hakkında soruşturma başlatılmıştır. Bahse konu kişi ile ilgili ayrıca adli makamlara da suç duyurusunda bulunulmuştur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur…” ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2021, 10:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Skandal olan
Skandal olan - 1 yıl Önce

8 senedir bu şahıs Fırat üniversitewinde çalışıyormuş. Peki nasıl olduda bu şahsı aldılar, bu göreve getirenler kimler. Bir öğretmenlikte bile gbt lere bakılıp milletin burnundan getirilirken nasıl olurda bu Pkk sempazitanı buraya girer. Kaldıki paylaşım yapmasa devam edecek yine. Önce wiwtemi sorgulayın yargılayın. Ha birde sanki birileri bir yerlerden düğmeye mi bastı acaba. Lazım olduğu anda bu tipler harekete geçsin diyemi kullanılıyor yada birilerine hizmet ediyor. İlginç. Kahrolsun PKK

Ali
Ali - 1 yıl Önce

Üniversiteler torpil yeri kim referans olmuş araştırma görevlisi yapmışsa onuda açığa alsınlar.

Muhammed Fatih
Muhammed Fatih - 1 yıl Önce

Tebrik ederim. Canımızı inciten söylemler yapanların bu devletin, tüyü bitmemiş yetimlerin hakkını yiyenlerin bu topraklarda işi olmaz!

Emo
Emo - 1 yıl Önce

Ne paylaşmış da açığa alınmış acaba. İnşallah ifade özgürlüğü kapsamında olan açıklama falan değildir

Dr
Dr @Emo - 1 yıl Önce

PKaKa propagandası

Gürhan
Gürhan - 1 yıl Önce

Pkklı şerefsizler

Kovancılar23
Kovancılar23 - 1 yıl Önce

İnsanın fikrinden dolayı açığa alınması, bizi şaşırtmadılar.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109